خانه اخبار ایران اخبار ورزش با محوریت هفته ی ازدواج دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

با محوریت هفته ی ازدواج دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
با محوریت هفته ی ازدواج دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد با محوریت برنامه های هفته ی ازدواج برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد با محوریت برنامه های هفته ی ازدواج برگزار شد .
در این نشست که به ریاست جمالی معاونت سیاسی امنیتی استانداری و مدیران دستگاههای عضو ستاد ساماندهی امور جوانان استان در محل سالن شماره یک استانداری برگزارشد ،پیرامون مصوبات جلسه قبلی و دستور کار این جلسه بحث و تبادل نظر شد .
شاکری ،معاونت فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در این جلسه ضمن تشکر از مدیران دستگاه های اجرایی عضو ستاد در اجرای شدن مصوبات قبلی ستاد ،به تشریح برنامه و دستور کار دومین جلسه اشاره و گفت :این جلسه با موضوع برگزاری برنامه های هفته ی ازدواج و تسریع در پرداخت تسهیلات وام ازدواج به جوانان استان توسط بانک های عامل برگزار شده است.
رحمت الله شاکری ،معاونت فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان بر تسریع وام ازدواج زوجین توسط بانکها تاکید و اظهار داشت :متاسفانه روند اجرای تسهیلات در استان کند است .
شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر استفاده از خیرین امر ازدواج و ظرفیت های اصناف در اجرای بهتر برنامه ها و مراسمات تاکید و از مدیران دستگاههای عضو ستاد ساماندهی امور جوانان استان خواست در برگزاری مراسمات و برنامه های این هفته تلاش کنند.
در این نشست مدیران بانک کشاورزی ،سازمان تبلیغات استان ،معاونت اجتماعی استانداری ،صدا و سیمای مرکز استان ،صندوق کار آفرینی مهر ،سازمان کار تعاون و رفاه اجتماعی و کمیته امداد به تشریح مشکلات ،عملکرد و ناهنجاریهای اجتماعی جامعه و جوانان و برنامه ها ی کاری دستگاهها در برگزاری برنامه های هفته ی ازدواج اشاره کردند.
اهدا جهیزیه به زوج های جوان ،تهیه کلیپ ازدواج ،بررسی موانع ازدواج ،استفاده از خیرین در امر ازدواج جوانان ،بالا رفتن سن ازدواج از مهمترین موارد مطرح شده مدیران در این نشست بود.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو