خانه اخبار ایران اخبار ورزش معاونت سیاسی امنیتی استانداری مطرح کرد: حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا(س) الگوی ازدواج بشریت /ازدواج زیر بنای فرهنگی در جامعه است

معاونت سیاسی امنیتی استانداری مطرح کرد: حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا(س) الگوی ازدواج بشریت /ازدواج زیر بنای فرهنگی در جامعه است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا(س) الگوی ازدواج بشریت /ازدواج زیر بنای فرهنگی در جامعه است

 

 

 

 

 

 

جمالی معاونت سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در جلسه ستاد ساماند هی امور جوانان استان ،ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) را الگوی بشریت ذکروازدواج را بنای فرهنگی در جامعه برشمرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،جمالی معاونت سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در جلسه ستاد ساماند هی امور جوانان استان ،ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) را الگوی بشریت ذکروازدواج را بنای فرهنگی در جامعه برشمرد.
احد جمالی ،معاونت سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه بویراحمد که در دومین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان سخن میفگت ،ضمن گرامیداشت هفته ازدواج (سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) ،ازدواج این دو بزرگواررا الگوی ازدواج بشریت برشمرد و امر ازدواج را بنای فرهنگی جامعه ذکر کرد.
جمالی ،معاونت سیاسی امنیتی استانداری از انحرافات غلط در فرهنگ ازدواج در جامعه کنونی خبر و از عدم بازگویی حقایق پدران و مادران در مراسم خواستگاری گلایه و بیان داشت :زیر بنای فرهنگی ازدواج گفتن حقایق زندگی است.
معاونت سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد بر فراهم ساختن زمینه های شکوفایی مهارتهای زندگی برای زوجین تاکید و گفت :فرهنگ غالب جامعه گفتمان است،تعامل عقلانی و نظام مندی باعث حل مشکلات می شود.
این مقام مسئول خواستار تفهیم معنای زندگی به جوانان و زوجین شد و صبر ،استقامت در کنار بهره مندی از فرهنگ نماز را عامل موفقیت و بهروزی جوانان در زندگی برشمرد.
جمالی ،برنامه ریزی و استفاده از نیروهای متفکر ،فرهنگی و متخصص دانشگاهی در خانواده را مهم و ضروری دانست و اظهار داشت:بزرگترین ناهنجاری اجتماعی طلاق است .
رئیس دومین جلسه ستاد ساماندهی کهگیلویه وبویراحمد بر تشکیل کارگروه فرهنگی و خانواده و تعامل با بانک های عامل در تسهیل وام های ازدواج و بر برگزاری مراسمات عروسی بدور از تشریفات و تجملات تاکید و تصریح کرد :با متخلفین مراسمات عروسی که باعث شیوع بیماری کرونا در استان شود برخورد قانونی خواهد شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو