خانه اخبار ایران اخبار ورزش جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان لنده برگزار شد

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان لنده برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان لنده برگزار شد

 

 

 

 

 

 

 

با حضور فرماندار و روسای ادارات شهرستان لنده ،اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،با حضور فرماندار و روسای ادارات شهرستان لنده ،اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان برگزار شد.

 

اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور روسای ادارات و نهادهای عضو این ستاد در محل فرمانداری لنده برگزارشد.

 

محمودفاضلی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده با تبریک سالروز ازدواج امام علی(ع) و حضرت فاطمه (س) به مصوبات آخرین جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان لنده اشاره وخواستار اجرایی شده این مصوبات شد.

 

فاضلی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده تصریح کرد: جوانان ما نیازمند حرکت جهادی مسئولان برای پیگیری و رفع مشکلات انان هستند که امیدواریم در این جلسات شاهد رفع بخشی از دغدغه های جوانان باشیم.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده ادامه داد: بانک ها بیشترین سهم را در بحث اعطای تسهیلات ازدواجی و اشتغالزایی جوانان دارند که عملکرد برخی بانک ها در سطح شهرستان لنده قابل تقدیر است.

 

فاضلی افزود: در بحث ازدواج جوانان نیز در سال گذشته کارگاه های آموزشی مهارت آموزی، سبک زندگی، آسیب های اجتماعی در حوزه اعتیاد و فضای مجازی، کارگاه آموزشی ازدواج قبل ، حین و بعد از ازدواج با مشارکت برخی از نهادها وادارات برگزارشد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده تصریح کرد: در حوزه جوانان هیچ اعتباری در سال های گذشته با این شهرستان تخصیص داده نشده است.

 

موسوی رئیس بانک کشاورزی شهرستان لنده با اشاره به خدمات صورت گرفته در حوزه ازدواج جوانان گفت: سال‌98 تعداد50 فقره تسهیلات ازدواجی پرداخت شد و از ابتدای سال جاری شش فقره تسهیلات به زوجین پرداخت شده است.
وی افزود: در زمینه ازدواج سعی می کنیم برای اعطای این تسهیلات کمترین زمان ممکن را در نظر بگیریم.

 

رئیس بانک کشاورزی لنده تصریح کرد:مشکل اصلی ما بحث ضامنین است که ناشی از عدم پرداخت اقساط توسط متقاضیان است که این معضل جدی برای جوانان و سایر مردم است.

 

نارک پور رئیس بانک سینا گفت: در سال 98 تعداد 65فقره تسهیلات ازدواج پرداخت و از ابتدای سال 99 تا کنون نیز 9فقره نیز پرداخت شده است.

 

وی افزود: در بحث تسهیلات کرونایی نیز تا کنون بیش از 167فقره تسهیلات به اقشار مختلف به خصوص جوانان دارای پروانه کسب پرداخت شده است.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو