خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس اداره ورزش و جوانان چرام خبر داد: پنج پروژه ورزشی در شهرستان در دست احداث ،تعمیر و تجهیز می باشد

رئیس اداره ورزش و جوانان چرام خبر داد: پنج پروژه ورزشی در شهرستان در دست احداث ،تعمیر و تجهیز می باشد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 پنج پروژه ورزشی در شهرستان در دست احداث ،تعمیر و تجهیز می باشد

 

 

 

 

 

 

محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام گفت :پنج پروژه ورزشی در شهرستان چرام در دست احداث ،تعمیر و تجهیز است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل ازروابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام گفت :پنج پروژه ورزشی در شهرستان چرام در دست احداث ،تعمیر و تجهیز است.
رحمت الله محمدی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت:هفت پروژه ورزشی توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل در این شهرستان در دست احداث ،تعمیر و تکمیل است .
محمدی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام ضمن تشکر از حمایت ها و پیگیری های علوی مدیر کل و تلاشهای مجموعه کارکنان دفتر فنی و مهندسی اداره کل در خصوص این پروژه بیان داشت:
تکمیل استادیوم ورزشی چرام ،تعمیر ،تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی شهرستان ،احداث خانه جوان چرام و احداث دو باب چمن مصنوعی در روستای دم دره و سرفاریاب مهمترین پروژه های در دست اقدام است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام محل اعتبارات این هفت پروژه را استانی و 27 صدم ارزش افزوده عنوان و تصریح کرد:با تکمیل و افتتاح این پروژه ها سرانه فضای ورزشی این شهرستان ارتقاء خواهد یافت.
محمدی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان از فعالیت 25 هیات ورزشی در بخش آقایان و 15 هیات فعال در بخش بانوان خبر و تصریح کرد:هیات های فوتبال ،همگانی و والیبال در بخش آقایان و ژیمناستیک ،ووشو و بدمینتون در بخش بانوان از فعال ترین های هیات های ورزشی شهرستان چرام است.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو