خانه اخبار ایران اخبار ورزش جلسه کمیسیون تخصصی هفته ی ازدواج با مدیران بانکهای عام در استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

جلسه کمیسیون تخصصی هفته ی ازدواج با مدیران بانکهای عام در استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
جلسه کمیسیون تخصصی هفته ی ازدواج با مدیران بانکهای عام در استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

جلسه کمیسیون تخصصی هفته ی ازدواج با مدیران بانکهای عام در استان با هدف تسریع در پرداخت وام ازدواج زوجین جوان برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری وزات ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،جلسه کمیسیون تخصصی هفته ی ازدواج با مدیران بانکهای عام در استان با هدف تسریع در پرداخت وام ازدواج زوجین جوان برگزار شد .
در این جلسه که به ر یاست میر محمدی مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری وبا علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان و مدیران بانکهای ملی ،صادرات ،سپه ،کشاورزی ،تجارت و رفاه کارگران برگزار شد در خصوص نحوه پرداخت تسهیلات وام ازدواج بحث و تبادل نظر شد.
حجت الاسلام میر محمدی ،مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری در این نشست ضمن تشکر از مدیر کل ورزش و جوانان استان و مدیران بانکهای استان ،خواستار تسریع در پرداخت وام ازدواج زوجین های جوان شد .
میر محمدی ،مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری امر ازدواج را امری مقدس دانست و افزود:ازدواج جوانان باعث ایجاد امید و نشاط در بین جوانان می شود.
مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری با تاکید بر مشکلات ازدواج جوانان خواستار حمایت و کمک دستگاه های اجرایی در کم کردن هزینه ازدواج جوانان شد.
میر محمدی ، شرایط سخت پرداخت تسهیلات توسط بانکها را یکی از عوامل دوری و پرهیز جوانان در امر ازدواج ذکر و ضمن تاکید بر رفع موانع ،از مدیران بانکهای عام خواست در زمینه پرداخت تسهیلات ازدواج مساعدت کنند .
علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از استاندار،معاونین و میر محمدی مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری و مدیران بانکهای عام،توجه به موضوع ازدواج جوانان طبق منویات مقام معظم رهبری مهم و ضروری برشمرد و خواستار تسریع در پرداخت وام ازدواج و حل مشکلات و معضلات جوانان در امر ازدواج شد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان ترویج فرهنگ ازدواج در بین جوانان را یکی از اولویت های کاری دستگاه ورزش و جوانان استان ذکر و ضمن تشکر از حوزه فرهنگی و جوانان وزارت ورزش و جوانان ،از روند اجرایی و پرداخت تسهیلات وام ازدواج در استان ابراز نگرانی و گلایه کرد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد افزود:طبق عملکرد ارسالی وزارت ورزش و جوانان روند پرداخت تسهیلات وام ازدواج جوانان استان نسبت به بقیه استانها روند نزولی داشته و می بایست مدیران بانکها با تعامل در زمینه مساعدت و همکاری کنند.
در این نشست مدیران بانکهای ملی ،سپه ،صادرات ،رفاه کارگران ،تجارت و کشاورزی به بیان نظرات و عملکرد بانکهای خود در زمینه پرداخت تسهیلات وام ازدواج جوانان اشاره و از پرداخت وام ازدواج جوانان در پنچ ماهه سال جاری و تعامل با مراجعین دریافت وام ازدواج جوانان خبر دادند.
رفع موانع پرداخت ازدواج و عدم سخت گیری بانکها در زمینه ضامنین پرداخت این تسهیلات و حضور دیگر مدیران بانکها در ستاد ساماندهی امور جوانان و مشارکت در پرداخت تسهیلات وام ازدواج شاز مهمترین مصوبات این نشست بود .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو