خانه اخبار ایران اخبار ورزش اولین جلسه هم اندیشی پویش سراسری آماده باش در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

اولین جلسه هم اندیشی پویش سراسری آماده باش در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
اولین جلسه هم اندیشی پویش سراسری آماده باش در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

با حضور مدیر کل ،معاونین ،اعضای ستادی اداره کل و رئیس و اعضای هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد ،اولین جلسه هم اندیشی پویش سراسری آماده باش در استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل ازروابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیر کل ،معاونین ،اعضای ستادی اداره کل و رئیس و اعضای هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد اولین جلسه هم اندیشی پویش سراسری آماده باش در استان برگزار شد.
در این جلسه که با حضور علوی مدیر کل ، گودرزی و شاکری معاونین توسعه ورزش و فرهنگی و امور جوانان ،مسئولین ستادی ،رهامی رئیس هیات همگانی استان و اعضای هیات همگانی استان در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد پیرامون نحوه برگزاری این برنامه تبادل نظر شد .
محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد ماموریت این پویش را ارتقای نقش مسئولان ورزش همگانی در کاهش کم تحرکی ذکر و هدف این طرح را آگاهی بخشی ،تحرک و ترغیب احادم مردم به ورزش و رفع موانع در ورزش عنوان کرد.
رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان گروه مخاطب این پویش را همه سنین و خانواده ها ذکر و شعار این برنامه را ورزش در خانه مردم بیان کرد و اظهار داشت :این پویش از 7مرداد ماه جاری عمیلاتی شده و از روز 13 مرداد ماه در فدراسیون ورزش های همگانی کشور رو نمایی و تا 30 شهریورماه ادامه خواهد داشت.
رئیس هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد از پیشنهاد ۱3 طرح توسط هیات ورزش های همگانی استان جهت ارائه به فدراسیون خبر و اظهار داشت:فدراسیون ورزش های همگانی بر برگزاری این پویش در مجتمع های آپارتمانی تاکید دارد.
محمدعلی رهامی ضمن تقدیر و تشکر از فدراسیون و مدیرکل در حمایت از این طرح ، از اجرای برنامه ورزش عصر گاهی در تمام مجتمع های مسکونی شهر یاسوج و شهرستان ها خبر و بیان داشت :اولین مرحله این طرح روز دوشنبه سیزدهم مرداد ماه در مسکن مهر شرکت گاز شهر یاسوج برگزارمی شود.
این مقام مسئول در هیات ورزشهای همگانی استان از اجرای برنامه ورزش صبحگاهی توسط ادارات مرکز بهداشت و نیروی انتظامی وسایر دستگاه اجرایی در شهر یاسوج خبرو هدف از برگزاری ورزش صبحگاهی را کاهش کم تحرکی و ایجاد شور و نشاط در بین کارمندان عنوان کرد .
این مقام مسئول در هیات ورزش های همگانی کهگیلویه بویراحمد از تهیه ۲۰ ویدیو آموزشی و نشر در فضای مجازی و ارائه به فدراسیون ورزشهای همگانی در این پویش خبر داد.
رئیس هیات ورزش های همگانی استان از کسب عنوان برتر هیات ورزشهای همگانی استان در منطقه ۳ کشور خبر و این موفقیت را به مدیر کل ،کارکنان و اعضای هیات همگانی استان تبریک گفت.
علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در این نشست ضمن تبریک به رئیس و اعضای هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد درکسب مقام اول در منطقه ۳ کشور گفت: رسالت ما گسترش ورزش همگانی در بین آحاد جامعه و ایجاد شور و نشاط است.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از برنامه ها انجام شده توسعه هیات همگانی استان در بسط و توسعه زیرساخت های ورزشی همگانی در استان تقدیر و این اقدام را "انقلابی بزرگ در ورزش همگانی ذکر کرد. مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از کلانتری استاندار در حمایت از توسعه ورزش همگانی و قهرمانی تقدیر و اظهار داشت :توسعه و گسترش ورزش همگانی نباید مقطعی باشد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از اجرایی شدن طرح های وزارت ورزش و فدراسیون توسط هیات همگانی و توسعه فرهنگ ورزش همگانی در بین احاد جامعه تقدیر و اجرای برنامه جاده سلامت را یکی از برنامه های مهم هیات عنوان کرد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از تعامل خوب وزارت ورزش با فدراسیون ورزش های و هیات همگانی استان خبر و خواستار برنامه ریزی ،تمرکز و جدیت در اجرای این طرح شد .
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان خواستار اجرای طرح پویش سراسری آماده باش در بقیه شهرستان های استان شد و بر رفع نقاط ضعف و قوت این طرح تاکید کرد.
علوی از اجرای طرح های اداره کل ،هیات همگانی و امور بانوان در سال گذشته تقدیر وکسب مقام برتر هیات همگانی در منطقه ۳ کشور را افتخاری بزرگ برای ورزش استان و هیات همگانی کهیگلویه وبویراحمد برشمرد و گفت: با کسب این عنوان انتظارات از هیات استان بیشتر خواهد شد .
وی بر برگزاری برنامه ها،مسابقات و جشنواره های هفته ی دفاع مقدس در ورزش و جوانان تاکید وخواستار مشارکت هیات ورزش های همگانی ،هیات های استانی و کلیه دستگاه اجرایی در هر چه بهتر برگزار شدن برنامه های این ایام شد.
در این جلسه توسط معاونین و کارشناسان ستادی اداره کل راهکارهای اجرای بهتر برنامه های این طرح ارائه شد .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو