خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: تقدیر معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی کشور از رئیس هیات همگانی کهگیلویه و بویراحمد

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: تقدیر معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی کشور از رئیس هیات همگانی کهگیلویه و بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
تقدیر معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی کشور از رئیس هیات همگانی کهگیلویه و بویراحمد

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمدگفت:از طرف معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان از رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه و بویراحمد با اهدا لوح سپاس تقدیر و تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان گفت : از طرف معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان از رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه و بویراحمد با اهدا لوح سپاس تقدیر و تجلیل شد .
آرمان حاتمی ، مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:
طی لوح سپاسی به امضای سید عبدالحمید احمدی ،معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان کشور ،از رهامی رئیس پرتلاش هیات ورزش های همگانی استان و مجموعه این هیات تقدیر شد.
حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان افزود:
در این لوح سپاس به امضای سید عبدالحمید احمدی معاونت محترم به فرهنگی و توسعه ورزش همگانی آمده است:
بسمه تعالی
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
جناب آقای رهامی
ریاست محترم هیات ورزشهای همگانی استان کهگیلویه و بویراحمد
با سلام و احترام ،بسیار مایه خرسندی است ورزش کشور دارای مدیران ارزشمند و پرتلاشی است که متعهدانه و خالصانه در راه همگانی شدن ورزش و ارتقاء سهم ورزش در سلامت عمومی مردم تلاش می کنند. تلاشی که بخشی از آن به لطف پویش سراسری" ورزش در خانه" در ایام قرنطینه خانگی به منصه ظهور رسیده و زمینه تقدیر سازمان بهداشت جهانی از مجموعه ورزش همگانی کشور را فراهم نمود.
بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از جنابعالی و مجموعه همکاران هیئت ورزشهای همگانی آن استان و دلیل اهتهام جدی در اجرای سیاست های وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ورزش های همگانی ابراز کرده و موفقیت توام با سلامتی و تندرستی از خداوند منان خواستارم.
سید عبدالحمید احمدی
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو