خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: در آئینی از برترینهای سال ۹۸ هیات استان تجلیل شد

رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: در آئینی از برترینهای سال ۹۸ هیات استان تجلیل شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
در آئینی از برترینهای سال ۹۸ هیات استان تجلیل شد

 

 

 

 

 

 

عنبری رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری آئین تجلیل از برترینهای این رشته در گچساران خبر و گفت :در این مراسم از ده نفر از برترینهای سال 1398 تقدیر و تجلیل شد .

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عنبری رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری آئین تجلیل از برترینهای این رشته در گچساران خبر و گفت :در این مراسم از ده نفر از برترینهای سال 1398 این رشته تقدیر و تجلیل شد .
شاپور عنبری ،رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت :در این مراسم که در باشگاه یونا گچساران و با حضور عبدالخانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران و جمعی از پیشکسوتان و مسئولین استانی برگزار شد ،از ده نفر برتر این رشته تجلیل شد.
عنبری رئیس هیات بولینگ استان ضمن تشکر از تلاش کلیه روسای هیات های شهرستانی و اعضای استان در سال گذشته ادامه داد:در این مراسم از افراد برتر ذیل با اهدا لوح سپاس و هدایایی تقدیرو تجلیل شد.
برترینهای سال ۹۸:
برترین بازیکن اسنوکر:رضا باقر پور،یاسوج
برترین بازیکن پتانک:مسعود شفیعی،یاسوج
برترین بازیکن پاکت بیلیارد :رضا باقرپور،یاسوج
برترین بازیکن پارا بیلیارد:مجید هوشمندی،گچساران
برترین بازیکن نوجوانان:مجید سیاهی،لنده
پدیده سال:یونا رحیمی،مهدی یوسفی،گچساران
برترین هیات:هیات گچساران (کمال محمودی)
برترین باشگاه:مارون دهدشت(ستار خندان)
برترین بازیکن پیشکسوتان:فریبرز گرامی،عباس مرادیان،گچساران
برترین بازیکن بانوان:الهه علیپور،یاسوج
برترین داور:سام زارع،یاسوج
برترین کمیته:کمیته داوران(مهدی نیازی)،یاسوج
برترین بازیکن فنی:ابراهیم پناهی،گچساران
رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس استان تصریح کرد :در این مراسم از زحمات فریدون حسین قشقایی با عنوان پدر بیلیارد استان تقدیر شد.
وی بیان داشت:در این مراسم ازرضا محراب نژاد (کمیته انضباطی)،محمدعلی شکوهی زاد(کمیته پتانک)،مهدی صالح مقدم(رئیس هیات کهگیلویه)،حسین بهرامی(کمیته پیشکسوتان)،سعادت کوتاهی(باشگاه ستارگان لنده)،منصور غیوری زاده(مشاور هیات)،حسین کهگیلویه زاده(کمیته مسابقات) و باقر گلزاری(صداوسیما) با اهدا لوح سپاس و هدایایی تقدیر شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو