خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد خبر داد: معصومی سرپرست امور باشگاههای ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد شد

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد خبر داد: معصومی سرپرست امور باشگاههای ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
معصومی سرپرست امور باشگاههای ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد شد

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت :طی حکمی به امضای علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ،مهدی معصومی بعنوان سرپرست امور باشگاههای اداره کل ورزش و جوانان کهیگلویه و بویراحمد منصوب شد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت :طی حکمی به امضای علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ،مهدی معصومی بعنوان سرپرست امور باشگاههای اداره کل ورزش و جوانان کهیگلویه و بویراحمد منصوب شد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان ضمن تبریک این انتصاب اظهار داشت :
در این حکم که به امضای سید محمد تقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد رسیده آمده است :
جناب آقای مهدی معصومی
سلام علیکم
پس از حمد خداوند یکتا و با صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص) احتراما" حسب پیشنهاد سرپرست معاونت محترم توسعه امور ورزش ،جنابعالی با حفظ پست سازمانی به عنوان سرپرست امور باشگاههای اداره کل منصوب می شوید.
امید است با استعانت به خداوند منان ،امور محوله را با هماهنگی مسئولین ذیربط به نحو احسن انجام دهید. دقت در رعایت ضوابط و قانونمداری تکریم ارباب رجوع به عنوان اصلی درحوزه می باشد.
موفق و موید باشید
سید محمد تقی علوی
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد


 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو