خانه اخبار ایران اخبار ورزش در لیگ برتر هندبال آقایان بدست آمد : شکست نفت و گاز مقابل حریف بهبهانی

در لیگ برتر هندبال آقایان بدست آمد : شکست نفت و گاز مقابل حریف بهبهانی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
شکست نفت و گاز مقابل حریف بهبهانی

 

 

 

 

 

 

شکست نفت و گاز مقابل حریف بهبهانی

در روز اول دور دوم رقابتهای لیگ برتر آقایان یادواره شهید پورجعفری ، تیم نفت و گاز گچساران مقابل پرسپولیس بهبهان شکست خورد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل ازروابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در روز اول دور دوم رقابتهای لیگ برتر آقایان یادواره شهید پورجعفری ، تیم نفت و گاز گچساران مقابل پرسپولیس بهبهان شکست خورد.
در این دیدار که روز سه شنبه 20 آبانماه 1399 درتالارفدراسیون هندبال برگزار شد ، تیمهای نفت و گاز گچساران و پرسپولیس بهبهان به مصاف هم رفتند که در پایان تیم هندبال نفت و گاز گچساران با نتیجه 35بر25 مغلوب تیم پرسپولیس بهبهان شد .
اصغر نوروز نژاد سرمربی نفت و گاز گچساران بعد از پایان این بازی گفت.
متاسفانه در این مدت یک هفته بیشتر تمرین نکردیم. گچساران جزو شهرهای سیاه در بحث شیوع کرونا بود و سالن‌ها تعطیل شد و با چهار جلسه تمرین در دور دوم شرکت کردیم.
وی افزود: کاپیتان ما در دور اول مصدوم شد و نتوانست در ادامه تیم ما را همراهی کند. اکثر بچه‌ها نیز کم‌تجربه هستند و همین امر باعث شکست تیم ما برابر پرسپولیس شد.
سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران در خصوص سبک مربی‌گری و فریادهای خود در کنار زمین تاکید کرد: تمام بازیکنان از ابتدا کنار من بودند و به سبک کار من عادت کردند و این هم چه خوب و چه بد عادت من شده است.
وی در خصوص آینده این تیم در لیگ گفت: امیدواریم امسال مسابقات را به نحوی به پایان برسانیم و انشالله برای سال آینده وضعیت خوب شود و اگر بودجه ما برگردد، نفت و گاز را جزو سه تیم اول خواهید دید.
در ادامه این رقابتها ،امروز چهارشنبه 21 آبانماه و از ساعت 13 دیگر نماینده هندبال استان فراز بام خائیز دهدشت به مصاف تیم پرواز هوانیروز میرود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو