خانه اخبار ایران اخبار ورزش در لیگ برتر هندبال آقایان کشور بدست آمد : شکست نفت و گاز گچساران مقابل شهید شاملی کازرون

در لیگ برتر هندبال آقایان کشور بدست آمد : شکست نفت و گاز گچساران مقابل شهید شاملی کازرون

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
شکست نفت و گاز گچساران مقابل شهید شاملی کازرون

 

 

 

 

 

 

در روز سوم مرحله دوم مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور ،تیم نفت و گاز گچساران مقابل حریف قدرتمند خود شهید شاملی کازرون شکست خورد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،در روز سوم مرحله دوم مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور ،تیم نفت و گاز گچساران مقابل حریف قدرتمند خود شهید شاملی کازرون شکست خورد.
در این بازی که در تالار هندبال فدراسیون برگزار شد ،دو تیم نفت و گاز گچساران و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون به مصاف هم رفتند که در پایان تیم هندبال نفت و گاز گچساران با نتیجه 31 بر 22 مغلوب حریف خود شد.
اصغر نوروز نژاد سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران بعد از این بازی گفت :
بازیکنانم نهایت تلاش‌شان را کردند .ما تمرینات کمی داشتیم. چند بازیکن شاملی در گذشته برای گچساران بازی می‌کردند و و تقریباً تاکتیک‌ها را می‌دانستند.
نوروز نژاد ادامه داد: برای دور برگشت بازی‌های متفاوتی را از گچساران خواهید دید. ما یک ماه زمان داریم و در این مدت تلاش می‌کنیم تا شرایط خوبی پیدا کنیم. می خواهیم در دور بعدی نمایش بهتری داشته باشیم.
سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران درمورد عملکرد تیم شهید شاملی گفت: کازرون تیم خوبی است و شانس قهرمانی دارد. بازیکنان ذخیره و داخل زمین این تیم در یک سطح هستند. فکر می کنم این تیم امسال هم روی سکو خواهد رفت.
نوروزنژاد خاطرنشان کرد: بازی امروز جنگ دار و ندارها بود. این روزهای تاریک هم از سر گچساران دور خواهد شد و ما هم شاهد روزهای خوب خواهیم بود.
نتایج کامل روز سوم مرحله دوم این مسابقات :
ستارگان دشتستان 16 پاس ناجا قم 21
نفت و گاز گچساران 22 نیروی زمینی شهید شاملی کازرون 31
ذوب آهن اصفهان 25 پرسپولیس بهبهان 24
در روز پایانی مرحله دوم این مسابقات امروز جمعه 23آبانماه و از ساعت 16تیم هندبال فراز بام خائیز دهدشت به مصاف تیم فولاد سپاهان اصفهان میرود.این بازی بصورت مستقیم از شبکه ورزش پخش می شود.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو