خانه اخبار ایران اخبار ورزش دعوت علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از جامعه ورزش و جوانان استان جهت اهدا خون

دعوت علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از جامعه ورزش و جوانان استان جهت اهدا خون

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
دعوت علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از جامعه ورزش و جوانان استان جهت اهدا خون

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد طی بیانیه ای از جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان برای حضور در پایگاه انتقال خون و شرکت در امر خداپسندانه اهداء خون دعوت کرد.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت :در این شرایط دشوار نیازمند همراهی و همدلی بیش از پیش ورزشکاران و جوانان استان هستیم.جامعه ورزش اعم از روساء و نایب رئیسان هیات های استانی و شهرستانی ،قهرمانان ، ورزشکاران، مربیان ، داوران و ... و همچنین جوانان برومند استان کهگیلویه وبویراحمد بارها بارها عزم بلند و استوارشان را برای مشارکت در کارهای خیر نشان داده اند.
هر بار که نقطه ای از کشور و استان عزیزمان نیازمند یاری جامعه ورزش و جوان بوده است ، بی چشمداشت، بی تکلف ، با خلوص و مهربانی اعلام آمادگی نموده اند و یار و یاور همنوعان خود در شرایط سخت بوده اند.
هم اکنون نیز ایمان داریم که در این وضعیت ویژه کرونایی و نیاز مبرم بیماران به خون و فرآورده های خونی، جامعه ورزش و جوانان استان همچنان فداکاری و گذشت را پاس خواهد داشت و داوطلبانه در این امر خیر، مایه حیات بدن خود را هدیه می کنند.
به لطف پرودگار با حضور کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان، روسا و اعضای هیات های ورزشی، سازمان های مردم نهاد جوانان وجامعه بزرگ دل ورزش و جوانان استان، همه با اهداء خون، زندگی را به هم وطنان نیازمند هدیه می کنیم

وعده ما پایگاه های انتقال خون در سراسر استان از روز شنبه 1 آذرماه
سید محمد تقی علوی
مدیر کل ورزش و جوانان استان

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 03 آذر 1399 ساعت 10:42 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو