خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: طی حکمی به امضای رئیس هیئت هندبال کهگیلویه و بویراحمد،مسئول کمیته همگانی هندبال استان منصوب شد

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: طی حکمی به امضای رئیس هیئت هندبال کهگیلویه و بویراحمد،مسئول کمیته همگانی هندبال استان منصوب شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 طی حکمی به امضای رئیس هیئت هندبال کهگیلویه و بویراحمد،مسئول کمیته همگانی هندبال استان منصوب شد.

 

 

 

 

 

 

طی حکمی به امضای رئیس هیئت هندبال کهگیلویه و بویراحمد،مسئول کمیته همگانی هندبال استان منصوب شد.

طی حکمی به امضای پارسایی رئیس هیات هندبال استان کهگیلویه وبویراحمد ،بردیان کرامتی از پیشکسوتان ورزش به عنوان مسئول کمیته همگانی هیات هندبال استان منصوب شد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد و به نقل ازهیات هندبال استان ،طی حکمی به امضای پارسایی رئیس هیات هندبال استان کهگیلویه وبویراحمد ،بردیان کرامتی از پیشکسوتان ورزش استان به عنوان مسئول کمیته همگانی هیات هندبال استان منصوب شد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:
در حکم انتصاب بردیان کرامتی بعنوان مسئول کمیته همگانی هیات هندبال استان آمده است :
جناب آقای بردیان کرامتی
با سلام و احترام
با استعانت از خداوند متعال و به موجب این حکم جنابعالی به عنوان مسئول کمیته همگانی هیات استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب میشوید.
توفیق جنابعالی را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و رشد و توسعه هندبال در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد را از خداوند متعال خواهانیم.
مصطفی پارسائی
رئیس هیئت هندبال استان کهگیلویه وبویراحمد
بردیان کرامتی فرهنگی پرتلاش و فرهیخته ، رئیس هیات همگانی شهرستان کهگیلویه را در کارنامه دارد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو