خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: حضور رئیس و اعضای هیات همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد در سازمان انتقال خون یاسوج

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: حضور رئیس و اعضای هیات همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد در سازمان انتقال خون یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
حضور رئیس و اعضای هیات همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد در سازمان انتقال خون یاسوج

 

 

 

 

 

 

حضور رئیس و اعضای هیات همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد در سازمان انتقال خون یاسوج

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از شرکت رئیس و اعضای هیات همگانی استان در پویش سراسری نذر خون و حضور در پایگاه انتقال شهر یاسوج و اهدا قسمتی از خون خود خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از شرکت رئیس و اعضای هیات همگانی استان در پویش سراسری نذر خون و حضور در پایگاه انتقال شهر یاسوج و اهدا قسمتی از خون خود خبر داد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:
اعضا هیات ورزشهای همگانی امروز یکشنبه 9 آذرماه 1399 با حضور در سازمان انتقال خون شهر یاسوج و اهدا قسمتی از خون خود ، در پویش سراسری نذر خون شرکت کردند.
حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد:
رئیس هیات همگانی استان بهمراه جمعی از اعضا هیات ورزشهای همگانی استان امروز یکشنبه نهم آذرماه 1399 در حرکت خیر خواهانه و خدا پسندانه در سازمان انتقال خون حاضر شدند و با اهدا خون خود به هموطنان در پویش نذر خون فدراسیون ورزش های همگانی کشور شرکت کردند.
محمد علی رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد در حاشیه این برنامه در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ، هدف از شرکت در این برنامه را ،ترویج فرهنگ ایثار و نیز در راستای ایفای نقش در حوزه مسئولیت اجتماعی و انسانی اعضای هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد ذکر و بیان داشت:
هیات ورزش‌ها همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد با این حرکت خود حامی یک پیام مهم بود،و اعضا هیات همگانی نشان دادند که همیشه و در هر لحظه آماده هر نوع ایثاری و از خود گذشتگی هستند.
رهامی ، رئیس هیات همگانی اظهار داشت :
پویش نذر خون بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج و یادمان 150 شهید مربی دوران دفال مقدس توسط فدراسیون ورزشهای همگانی کشور شروع و تا روز 16 آذر ادامه خواهد داشت.
رئیس هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد :همزمان با سراسر کشور این پویش در استان شروع کرده است ،ضمن اینکه این حرکت خداپسندانه در دیگر شهرستانها و توسط هیات های همگانی شهرستانهای استان اجرا می شود.
در پایان این برنامه توسط هیات همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد به قید قرعه به عزیزانی که در این پویش شرکت کردند هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.


 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو