خانه اخبار ایران اخبار ورزش در دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان کشور بدست آمد : پیروزی نفت و گاز گچساران مقابل حریف دشتستانی

در دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان کشور بدست آمد : پیروزی نفت و گاز گچساران مقابل حریف دشتستانی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پیروزی نفت و گاز گچساران مقابل حریف دشتستانی

 

 

 

 

 

 

پیروزی نفت و گاز گچساران مقابل حریف دشتستانی

تیم هندبال نفت و گاز گچساران در نخستین دیدار دور برگشت لیگ برتر هندبال مقابل ستارگان دشتستان به پیروزی رسید
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانا ن استان کهگیلویه وبویراحمد ،تیم هندبال نفت و گاز گچساران در نخستین دیدار دور برگشت لیگ برتر هندبال مقابل ستارگان دشتستان به پیروزی رسید.
دور برگشت از مرحله مقدماتی لیگ برتر هندبال باشگاه های ایران با دیدار تیم نقت و گاز گچساران برابر ستارگان دشتستان بوشهر آغاز شد.
در دیدار نزدیک و نفس گیر که در سالن پوریا ولی دانشگاه آزاد شیراز برگزار شد، تیم نفت و گاز گچساران با نتیجه ۲۴ بر ۲۱ ستارگان دشتستان بوشهر را شکست داد.
نوروزی نژاد: با استفاده‌ از نقاط ضعف دشتستان به پیروزی رسیدیم
سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران گفت: بازیکنانم با استفاده از نقاط ضعف ستارگان دشتستان و تحلیل بازی های قبلی این تیم به برتری رسیدند.
اصغر نوروزی‌نژاد درمورد بازی مقابل تیم ستارگان دشتستان اظهار داشت: تیم نفت و گاز از بازیکنان جوان و نوجوان تشکیل شده است که در دور رفت تمرین زیادی نداشتند اما برای این دور از مسابقات با آمادگی کامل به میدان آمده اند.
سرمربی تیم هندبال پ نفت و گاز گچساران ضمن اشاره به شرایط مطلوب برگزاری مسابقات در این دوره از رقابت های در شهر شیراز ، از میزبانی هیات هندبال استان فارس تشکر کرد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو