خانه اخبار ایران اخبار ورزش در لیگ برتر هندبال مردان کشور بدست آمد : برتری فرازبام خائیز دهدشت دربرابرکیمیاکاشت کردستان و شکست نفت و گاز مقابل ذوب آهن اصفهان

در لیگ برتر هندبال مردان کشور بدست آمد : برتری فرازبام خائیز دهدشت دربرابرکیمیاکاشت کردستان و شکست نفت و گاز مقابل ذوب آهن اصفهان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
برتری فرازبام خائیز دهدشت دربرابرکیمیاکاشت کردستان و شکست نفت و گاز مقابل ذوب آهن اصفهان

 

 

 

 

 

 

برتری فرازبام خائیز دهدشت دربرابرکیمیاکاشت کردستان و شکست نفت و گاز مقابل ذوب آهن اصفهان

در دومین و سومین روز رقابتهای هندبال مردان کشور به میزبانی شیراز تیم فراز بام دهدشت مقابل حریف کردستانی صاحب برتری شد و نفت و گاز مقابل ذوب آهن اصفهان تن به شکست داد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در دومین و سومین روز رقابتهای هندبال مردان کشور به میزبانی شیراز تیم فراز بام دهدشت مقابل حریف کردستانی صاحب برتری شد و نفت و گاز مقابل ذوب آهن اصفهان تن به شکست داد.
نخستین بازی از دومین روز از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر هندبال آقایان، گرامیداشت سردارشهیدپورجعفری در سالن پوریای ولی دانشگاه آزاداسلامی شیراز برگزار شد .
در این بازی که در چارچوب رقابت گروه دوم این مسابقات برگزار شد ، دو تیم فرازبام خائیزدهدشت وکیمیاکاشت کردستان به مصاف هم رفتند.
این بازی که در نیمه نخست با نتیجه ۱۰_۸ به سود نماینده دهدشت به صورت پایاپای در جریان بود در پایان با برتری 26 بر 16تیم فرازبام خائیز به پایان رسید .
بازیکنان جوان تیم کیمیاکاشت در نیمه دوم نتوانستند براحتی نیمه اول از سد دفاع مستحکم فراز بام عبور کنندو در نهایت بازی را واگذار کردند.
از اتفاقات جالب توجه در این بازی می توان به هدایت تیم فراز بام خائیز توسط مجید پارسایی از روی نیمکت تماشچیان و اخراج بازیکن شماره ۲۵ کردستان در دقیقه ۲۳ به دلیل پرتاپ پنالتی به صورت دروازه بان دهدشت اشاره کرد.
پارسایی سرمربی تیم فراز بام خائیز دهدشت در پایان این بازی گفت : هر دو تیم به سالن شناخت نداشتند.
سرمربی فراز بام خائیز دهدشت افزود : نیمه اول شرایطی بود که سالن برای هر دو تیم ناشناخته بود و اشتباهاتی در بازی رخ داد.
مجیدپارسایی ادامه داد : کیفیت سالن خوب بود ، اما امیدوارم که مسئولین فدارسیون برای مسائل گرمایشی سالن اقدامات لازم را انجام دهند، چرا که هوا سرد است و با سرد بود درصد آسیب دیدگی بازیکنان بالا می رود.
سرمربی فراز بام خائیز دهدشت در پایان گفت : شرایط باید به گونه ای طراحی شود تا بازی بهتری را بازیکنان ارائه دهند.
در سومین روز دور برگشت این مسابقات تیم هندبال نفت و گاز گچساران به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان رفت و در پایان با تیجه 37بر 22 مغلوب حریف اصفهانی شد .
لیگ برتر هندبال مردان:
نوروزنژاد : این پیروزی را به تیم ذوب آهن تبریک می گویم.
سرمربی تیم نفت و گاز گچساران گفت: ذوبی ها یک تیم خوب و عالی بودند و توانایی تیم ما همین بود.
اصغر نوروزنژاد اظهار داشت: متاسفانه یک بازیکن اصلی ما مصدوم شد و سایرین هم بازیکنان تیم جوانان و نوجوانان هستند.
وی افزود: واقعا حد و توان تیم ما همینقدر بود و امروز اسم ذوب آهن روی تیم ما تاثیر زیادی داشت.
سرمربی تیم نفت و گاز گچساران در پایان گفت : تلاش می کنیم بازی های بعدی جبران کنیم و قول می دهیم بازی به بازی تیم ما بهتر شود
دور برگشت مسابقات لیگ برتر هندبال آقایان که از نوزدهم آذر ماه آغاز شده است تا 24 آذرماه در سالن پوریای ولی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز ادامه خواهد داشت

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو