خانه اخبار ایران اخبار ورزش معاونت توسعه ورزش کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: انجام بیش از ۸۰۰ مورد بازرسی از اماکن ورزشی استان/ پلمب ۶ باشگاه متخلف

معاونت توسعه ورزش کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: انجام بیش از ۸۰۰ مورد بازرسی از اماکن ورزشی استان/ پلمب ۶ باشگاه متخلف

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
انجام بیش از ۸۰۰ مورد بازرسی از اماکن ورزشی استان/ پلمب ۶ باشگاه متخلف

 

 

 

 

 

 

انجام بیش از ۸۰۰ مورد بازرسی از اماکن ورزشی استان/ پلمب ۶ باشگاه متخلف

شجاعی فر معاون توسعه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت: در راستای حفظ سلامت جامعه و ورزشکاران در زمان شیوع ویروس کرونا، بیش از ۸۰۰ مورد بازرسی از باشگاه‌های خصوصی و اماکن ورزشی انجام شد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،شجاعی فر معاون توسعه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت: در راستای حفظ سلامت جامعه و ورزشکاران در زمان شیوع ویروس کرونا، بیش از ۸۰۰ مورد بازرسی از باشگاه‌های خصوصی و اماکن ورزشی انجام شد.
عباس شجاعی فر معاون توسعه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: در راستای حفظ سلامت جامعه و ورزشکاران در زمان شیوع ویروس کرونا، بیش از ۸۰۰ مورد بازرسی از باشگاه‌های خصوصی و اماکن ورزشی انجام گرفت.
شجاعی فر ،معاون توسعه ورزش کهگیلویه وبویراحمد افزود:
در استان کهگیلویه و بویراحمد در استان کهگیلویه وبویراحمد ۳۵۰باشگاه خصوصی و ۲۰۹ مکان ورزشی وجود دارد که با شیوع کرونا، همه این باشگاه‌ها و اماکن ورزشی تعطیل شدند.
شجاعی فر ادامه داد: با بازرسی‌های انجام شده تخلف ۶ باشگاه ورزشی محرز و این باشگاه‌ها پلمب شدند.
وی تصریح کرد: دستورالعمل‌های ستاد کرونا در موضوع ورزش از سوی مدیر کل ورزش وجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به تمامی باشگاه‌های خصوصی و اماکن ورزشی ابلاغ شده که نسبت به گندزدایی و رعایت اصول اولیه بهداشتی و نصب بروشورها و بنرهایی برای آگاه‌سازی ورزشکاران و همچنین ثبت‌نام در سامانه وزارت بهداشت برای دریافت کد برای بازگشایی، اقدامات لازم را انجام دهند.
وی در پایان گفت: با آن دسته از اماکن ورزشی و باشگاه‌های خصوصی که موارد و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و ستاد مبارزه با بیماری کرونا در ورزش را رعایت نکنند، طبق قانون برخورد خواهد شد

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو