خانه اخبار ایران اخبار ورزش دیدار مدیر شعب بانک مهر ایران استان کهیگلویه وبویراحمد با مدیر کل ورزش و جوانان استان

دیدار مدیر شعب بانک مهر ایران استان کهیگلویه وبویراحمد با مدیر کل ورزش و جوانان استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
دیدار مدیر شعب بانک مهر ایران استان کهیگلویه وبویراحمد با مدیر کل ورزش و جوانان استان

 

 

 

 

 

 

دیدار مدیر شعب بانک مهر ایران استان کهیگلویه وبویراحمد با مدیر کل ورزش و جوانان استان

مجیدی مدیر شعب بانک مهر ایران کهگیلویه و بویراحمد بهمراه غلامی روابط عمومی با حضور در اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با علوی مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی دیداروگفتگو کردند.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مجیدی مدیر شعب بانک مهر ایران کهگیلویه و بویراحمد بهمراه غلامی روابط عمومی با حضور در اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با علوی مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی دیداروگفتگو کردند.
الماس مجیدی ،مدیر شعب بانک مهر ایران کهگیلویه وبویراحمد در این نشست از پرداخت تسهیلات اشتغال زایی ،ازدواج جوانان،حمایت از اقشارآسیب پذیر و طرح های حمایتی از کشاورزان خبرو خواستار تعامل بیشتر دو دستگاه شد .
مجیدی ،مدیر شعب بانک مهر ایران استان از تعامل اقشار مختلف جامعه با بانک مهر ایران کهگیلویه وبویراحمد خبر و بیان داشت :9 شعب از بانک مهر ایران در استان دارای فعالیت و خدمت رسانی است.
مدیر شعب بانک مهر کهگیلویه وبویراحمد از مشارکت 25درصدی جمعیت استان در این بانک بعنوان یکی از دستاوردهای بانک مهر ایران یاد و از انعقاد تفاهمنامه بانک مهر ایران با فدراسیون قایقرانی جمهوری اسلامی ایران در پرداخت تسهیلات 20 میلیونی به ورزشکاران و قهرمانان این رشته در کشور و استان خبر داد.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از حضور مدیر و روابط عمومی بانک مهر ایران ،بر تعامل دو دستگاه در جهت رشد و ارتقای ورزش استان تاکید و خواستار حمایت این بانک از قهرمانان و ملی پوشان استان در میادین کشوری و بین المللی شد .
علوی ،مدیرکل ورزش و جوانان استان خواستار پرداخت وام تسهیلات به ورزشکاران و کارکنان دستگاه ورزش و جوانان استان شد و با تاکید بر ظرفیت بانک مهر ایران ،خواستار حضور و شرکت این بانک بعنوان اسپانسر و حامی مالی ورزشکاران استان شد .
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر انعقاد تفاهمنامه اداره کل و هیات قایقرانی استان با بانک مهر ایران در پرداخت تسهیلات خرید وسایل قایقرانی تاکید و خواستار استفاده سازمان های مردم نهاد استان از ظرفیت های بانک مهر ایران در استان شد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان از راه اندازی صندوق قرض الحسنه کارکنان اداره کل خبر و خواستار پرداخت وام تسهیلات به کارکنان و هیات های استانی و شهرستانی شد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو