خانه اخبار ایران اخبار ورزش نشست مشترک نهاد پیشرفت وآبادانی شهرستان لنده بارئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان ومربی تیم ملی استعداد های برتر کاراته

نشست مشترک نهاد پیشرفت وآبادانی شهرستان لنده بارئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان ومربی تیم ملی استعداد های برتر کاراته

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
نشست مشترک نهاد پیشرفت وآبادانی شهرستان لنده بارئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان ومربی تیم ملی  استعداد های برتر کاراته

 

 

 

 

 

 

نشست مشترک نهاد پیشرفت وآبادانی شهرستان لنده بارئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان ومربی تیم ملی استعداد های برتر کاراته

جلسه مربی تیم ملی استعدادهای برتر کاراته ایران با مسئولین نهاد پیشرفت و آبادانی و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده جهت ادامه همکاری و حضور در شهرستان لنده برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ، جلسه مربی تیم ملی استعدادهای برتر کاراته ایران با مسئولین نهاد پیشرفت و آبادانی و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده جهت ادامه همکاری و حضور در شهرستان لنده برگزار شد.
این جلسه با حضور مرادی پور رئیس نهاد پیشرفت و آبادانی شهرستان لنده ،محمود فاضلی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده ، خسرونژاد رابط فرهنگی نهاد پیشرفت و آبادانی شهرستان لنده و روح الله عادل پور ،مدرس دانشگاه و مربی تیم ملی استعدادهای برتر کاراته ایران به میزبانی نهاد پیشرفت و آبادانی شهرستان لنده برگزار شد.
مرادی پور،رئیس نهاد پیشرفت و آبادانی شهرستان لنده در این نشست ضمن خیر مقدم از زحمات ۱۸ ماهه اداره ورزش و جوانان،هیئت کاراته و مربی کاراته این شهرستان تقدیرو ابراز امیدواری کرد که با برنامه ریزی اداره ورزش و جوانان و حمایت بنیاد علوی استعدادهای رشته ورزشی کاراته شناسایی و زیر نظر مربی تیم ملی تمرینات خود را آغاز کنند.
محمود فاضلی رئیس اداره ورزش و جوانان به پیشرفتهای چشمگیر کاراته در شهرستان لنده اشاره و بیان داشت: کاراته لنده در طی این ۱۸ ماه موفق به کسب اولین مدال ملی ورزش لنده توسط امیر محمد سعیدی شد و حسین هاشمی موفق به کسب رنکینک ۸ کاراته کشور در وزن ۵۵ جوانان شد.
روح الله عادل پور،مربی تیم ملی استعدادهای برتر کاراته کشور گفت: با برنامه ریزی انجام شده از ابتدای حضور در شهرستان لنده با حمایتهای اداره ورزش و جوانان ،بنیاد علوی و هیات کاراته استان پیشرفت بسیار خوبی بدست آمده که جا دارد از همه عزیزان تقدیر و تشکر لازم را داشته باشم .
عادل پور ادامه داد: در تلاش هستیم که اولین طرح استعدادیابی کشور که توسط کارگروه تخصصی علوم پزشکی ورزشی هیات کاراته استان طراحی و تایید شده را بلافاصله بعد از شکست کرونا با همکاری بنیاد علوی،اداره ورزش و جوانان و اداره آموزش و پرورش در شهرستان لنده با حضور مسئولین کمیته استعدادیابی فدراسیون کاراته اجرا کنیم.
خسرونژاد رابط فرهنگی نهاد پیشرفت و آبادانی شهرستان لنده ضمن ابراز امیدواری از پیشرفت برنامه های فرهنگی در شهرستان لنده آمادگی خود را برای اجرایی کردن برنامه های فرهنگی ورزشی اعلام کرد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو