خانه اخبار ایران اخبار ورزش جلسه مدیران کل استانی ورزش و جوانان با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان بصورت آنلاین برگزار شد

جلسه مدیران کل استانی ورزش و جوانان با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان بصورت آنلاین برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
جلسه مدیران کل استانی ورزش و جوانان با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان بصورت آنلاین برگزار شد

 

 

 

 

 

 

جلسه مدیران کل استانی ورزش و جوانان با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان بصورت آنلاین برگزار شد

با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ، تقی زاده معاون امور مجلس،حقوقی و استانها، علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای،ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع،فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان و محمد مهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نشست مشترک مدیران کل استانی برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ، تقی زاده معاون امور مجلس،حقوقی و استانها، علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای،ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع،فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان و محمد مهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نشست مشترک مدیران کل استانی برگزار شد .
این جلسه با توجه به شیوع ویروس کرونا بصورت وبیناری با هدف بحث و بررسی پیرامون موضوعات مختلف ورزش و امور جوانان سراسر کشور برگزار شد .
این جلسه با حضور وزیر ورزش و جوانان ، معاونین این وزارتخانه و برخی از مدیران ستادی در محل سالن جلسات وزارت ورزش و جوانان و بصورت ارتباط آنلاین با مدیران کل استانی برگزار و مسایل و مشکلات حوزه های ستادی و ادارات کل استانها مورد نقد و بررسی قرار گرفت .
در این جلسه مدیران کل استانی موضوعات مختلف ورزش و امور جوانان استان خود را مطرح و توضیحات لازم توسط معاونین وزارت ورزش و جوانان ارائه شد .
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان در این نشست به تشریح مشکلات حوزه های اداری و ستادی در ورزش استان اشاره و از مشکلات این اداره کل با سازمان اوقات استان خبر و خواستار برگزاری نشست مشترک مسئولین اوقات استان با معاونین وزیر ورزش و جوانان شد.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان خواستار تغییر ابلاغ اعتبار اجازه خانه جوان از فصل 7 به فصل 5 شد که بتوانیم از این طریق به سازمان های مردم نهاد استان جهت اجازه خانه های جوان در سطح استان کمک کنیم .
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بر افزایش هزینه برگزاری کارگاههای ازدواج جوانان تاکید و گفت :از این مبلغ 20 درصد در امورات فرهنگی کسر می شود .
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان خواستار ارسال آئین نامه هیات های ورزشی از وزارت ورزش به استانها شد و از کمبود اعتبار ات پرداخت حاملان انژری در مجموعه های ورزشی استان خبر داد.
علوی خواستار تقدیر از خیرین ورزشی در دستگاه ورزش و جوانان شد و از حمایت های وزیر ورزش و جوانان و معاونین در توسعه زیر ساخت های عمرانی ،فرهنگی و ورزشی در استان کهگیلویه وبویراحمد تقدیرکرد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو