خانه اخبار ایران اخبار ورزش معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: برگزاری دومین دوره آنلاین دانش افزایی مدیران، روانشناسان و مشاوران مراکز مشاوره ازدواج و خانواده در استان

معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: برگزاری دومین دوره آنلاین دانش افزایی مدیران، روانشناسان و مشاوران مراکز مشاوره ازدواج و خانواده در استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
برگزاری دومین دوره آنلاین دانش افزایی مدیران، روانشناسان و مشاوران مراکز مشاوره ازدواج و خانواده در استان

 

 

 

 

 

 

برگزاری دومین دوره آنلاین دانش افزایی مدیران، روانشناسان و مشاوران مراکز مشاوره ازدواج و خانواده در استان

شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :دومین دوره آنلاین دانش افزایی مدیران، روانشناسان و مشاوران مراکز مشاوره ازدواج و خانواده در استان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :
دومین دوره آنلاین دانش افزایی مدیران، روانشناسان و مشاوران مراکز مشاوره ازدواج و خانواده در استان برگزار می شود.
رحمت الله شاکری ،معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد افزود:
دومین دوره آنلاین دانش افزایی مدیران، روانشناسان و مشاوران مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده و همچنین مدرسان کارگاه های آموزشی ازدواج و دانش آموختگان رشته های روان شناسی و مشاوره سازمان های مردم نهاد به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.
شاکری ،معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد:
به همت دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان، دومین وبینار آموزشی ویژه مدیران، روان شناسان و مشاوران شاغل در مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده و همچنین مدرسان کارگاه های آموزشی ازدواج و دانش آموختگان رشته های روان شناسی و مشاوره سازمان های مردم نهاد سوم تا پنجم دی ماه جاری به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار می شود.
معاونت فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد اظهار داشت :
میزبان این دوره دانش افزایی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد است و از طریق سامانه آموزشی وزارت ورزش و جوانان (نیمکت آنلاین این دوره برگزار می شود.
شاکری ،هدف این دوره را ،ارتقاء دانش علمی و کاربردی متخصصان حوزه مشاوره ازدواج و خانواده و مدرسان کارگاه های آموزشی ازدواج عنوان کرد و از حمایت های مسئولین وزارت ورزش و جوانان در برگزاری این دوره تقدیر کرد.
معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد عناوین دوره را به شرح ذیل عنوان کرد:
مشاوره پیش از ازدواج همراه با نیمرخ روانی زوجین ( مصاحبه و آزمون های تخصصی )
زمان برگزاری: ۳، ۴ و ۵ دی ماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶
مدرس: منصوره سادات صادقی روانشناس و متخصص حوزه زوج و خانواده، عضور هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی و پژوهشکده خانواده
۲) پیشگیری از رفتارهای آسیب به خود
زمان برگزاری: ۴ دی ماه از ساعت ۱۷ تا ۱۹
مدرس: شیرعلی خرامین ،دکترای تخصصی روانشناسی بالینی از دانشگاه ناتینگهام انگلستان از اساتید حوزه روانشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد.
رحمت الله شاکری تصریح کرد:
در پایان این دوره گواهینامه آموزشی مشترک وزارت ورزش و جوانان و سازمان نظام روان شناسی و مشاوره برای شرکت کنندگان صادر می شود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو