خانه اخبار ایران اخبار ورزش آئین تجلیل از نفرات برتر مسابقه کشوری دل نوشته،نقاشی و کلیپ برگزار شد

آئین تجلیل از نفرات برتر مسابقه کشوری دل نوشته،نقاشی و کلیپ برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
آئین تجلیل از نفرات برتر مسابقه کشوری دل نوشته،نقاشی و کلیپ برگزار شد

 

 

 

 

 

 

آئین تجلیل از نفرات برتر مسابقه کشوری دل نوشته،نقاشی و کلیپ برگزار شد

اولین دوره‌مسابقه کشوری دل نوشته،کلیپ و نقاشی با هدف تکریم مدافعان راه سلامت و تقویت روحیه ایثار و مقاومت ، با استقبال پرشور از علاقمندان به موضوع از سراسر کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشهای رزمی کشور ، اولین دوره‌مسابقه کشوری دل نوشته،کلیپ و نقاشی با هدف تکریم مدافعان راه سلامت و تقویت روحیه ایثار و مقاومت ، با استقبال پرشور از علاقمندان به موضوع از سراسر کشور برگزار شد.
این مسابقه ملی در سه زمینه متفاوت دل نوشته،ساخت کلیپ و نقاشی با دریافت و ثبت۲۷۳ اثر از سراسر کشور برگزار شد.
در آئین تجیل از برترینهای این دوره از مسابقات که در دفتر ریاست فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی کشور و با حضور یوسف بهتری ریاست فدراسیون،سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد،سید مسلم حسینیان رئیس کمیته تحقیق و پژوهش فدراسیون برگزار شد از نفر اول مسابقه دل نوشته سعید جاودان سیرت رئیس بیمارستان جلیل شهر یاسوج تجلیل شد .
در بخش نقاشی این مسابقات مبینا کامران از گچساران اول شد ،آوا علی پور از زاهدان دوم شد و زینب سادات حسینی از تهران به مقام سوم رسید.
در بخش دلنوشته این دوره از رقابتها ،سعید جاودان سیرت از یاسوج اول شد ،مرتضی بادپروا از باغ ملک استان خوزستان دوم شد و فاطمه عبدی سعیدی از اهواز به مقام سوم دست یافت .
آثار شایسته و پذیرفته شده نیز توسط کمیته داوری مورد بررسی قرار و از نفرات بعدی این مسابقه نیز تجلیل می شود.


 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو