خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد : مهمترین هدف هیات ورزشهای همگانی کهگیلویه و بویراحمد سلامت محوری درجامعه است/کم تحرکی یکی از معضلات مهم جامعه امروز است

رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد : مهمترین هدف هیات ورزشهای همگانی کهگیلویه و بویراحمد سلامت محوری درجامعه است/کم تحرکی یکی از معضلات مهم جامعه امروز است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
مهمترین هدف هیات ورزشهای همگانی کهگیلویه و بویراحمد سلامت محوری درجامعه است/کم تحرکی یکی از معضلات مهم جامعه امروز است

 

 

 

 

 

 

مهمترین هدف هیات ورزشهای همگانی کهگیلویه و بویراحمد سلامت محوری درجامعه است/کم تحرکی یکی از معضلات مهم جامعه امروز است

رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد گفت :مهمترین هدف هیات ورزشهای همگانی کهگیلویه و بویراحمد جایگزین کردن سلامت محوری بجای درمان محوری درجامعه است.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد گفت :مهمترین هدف هیات ورزشهای همگانی کهگیلویه و بویراحمد جایگزین کردن سلامت محوری بجای درمان محوری درجامعه است.
محمد علی رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه امروز جهان درگیر بحران پاندمی کووید ۱۹ است افزود:ورزش و فعالیت جسمانی با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی وتعطیلی بسیاری از باشگاه ها و اماکن ورزشی دراین مدت ، کم تحرکی یکی از معضلات مهم جامعه امروز شده است.
رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد: به طور حتم برای برون رفت از مشکلات موجود همچون چاقی های مفرط و بیماری های مختلف، باید بطور مستمر ورزش کنیم ، چون هیچ راهی موثرتر از تحرک و ورزش کردن وجود ندارد و با توجه به اینکه یکی از دغدغه های مهم ما، سلامت مردم است و به همین دلیل، سعی داریم که به هر طریقی مردم را به ورزش دعوت و تشویق کنیم.
رئیس هیات ورزش های همگانی استان با بیان اینکه به کمیته ورزش های همگانی بانوان و سالمندان نگاه ویژه‌ای شده است، اظهار داشت:هدف ما در هیات ورزش های همگانی این است که با یک تیم قوی از نخبگان ورزشی که دانش این کار را دارند،در این زمینه فعالیت کنیم ،تا خروجی کمیته به نفع مردم تمام شود.
وی افزود:این هیات با توجه به شیوع ویروس کرونا سعی کرد با برگزاری برنامه های شاد و مفرح ورزشی نشاط و شادمانی را در بین مردم حفظ کند.
رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه استان ما در ارائه پیام ها و تولید حرفه‌ای محتوا رتبه ۳،چالش پیاده روی رتبه ۵ و اهدای خون رتبه ۲ را از سوی فدراسیون ورزش های همگانی در کشور به دست آورده است، گفت: همه تلاش ما در طی مدت این ۹ ماه این بوده است که اهمیت ورزش های همگانی را در جامعه نهادینه کنیم.
رهامی بیان داشت:ورزشهای همگانی یکی از متولیان اصلی در توسعه ورزش و فعالیت جسمانی و پیرو آن سلامتی درجامعه است.
وی اظهار کرد: یکی از مهمترین حامیان ما در این امر، رسانه ها هستند چون ثابت شده که رسانه در هر مقوله ای که ورود کند ، جامعه آن را می پذیرد و باعث حساسیت می شود و به همین دلیل، رسانه ها می توانند نقش پررنگ و اثرگذاری را در دعوت آحاد جامعه، به امر ورزش داشته باشند.
وی بیان داشت: هیات ورزش های همگانی کهگیلویه و بویراحمد در طول این مدت با طرح سراسری پویش آماده باش و آوای همسایگی همراه شد و با طرح آوای ورزش درهمسایگی ورزش را به همراه مربیان زبده کمیته های متناظر هیات به مجتمع های مسکونی در سطح استان برد تا خانواده ها بتوانند همراه هم ورزش کنند.
رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در پویش آماده باش و فرصت طلایی درایام قرنطینه با شبکه های مختلف اجتماعی دردنیای مجازی توانست با تولید ۴۲۰ ویدئو آموزشی، ۴۷طرح اینفوگرافی ، برگزاری ۷ برنامه لایو ورزشی ، ۵۹ چالش و ۴۷ جشنواره نقش بسزایی در توسعه ورزش و نشاط اجتماعی در سطح استان ایفا کند.
وی تاکید کرد: هیات همگانی کهگیلویه و بویراحمد در ‌این ایام دست از تلاش و اجرای مسابقات مجازی و اموزش های مجازی بر نمیدارد و سعی می کند ورزش استان را فعال و ورزشکاران را پر انگیزه نگه داریم.
وی گفت:انشالله مجموع این اقدامات باعث حفظ سلامت و تندرستی شهروندان عزیزمان در این شرایط حساس شود و درنهایت بتوانیم به مدد الهی ویروس کرونا را ریشه کن کنیم.
رهامی از حمایت ها و پیگیریهای علوی مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی و فدراسیون ورزش های همگانی با این هیات از زمان بیماری کرونا تقدیر کرد.
شایان ذکر است که طی عملکرد ۹ ماه هیات ورزشهای همگانی علاوه بر موارد نامبرده ، امضای بیش از ۳تفاهم نامه با هیات پزشکی ورزشی شهرستان بویراحمد ، اداره کل زندان های استان ،ورزش و تربیت بدنی سپاه استان و با تعدادی ادارات، هیات های ورزشی استانی وکشوری را در کارنامه خود دارد

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو