خانه اخبار ایران اخبار ورزش حاتمی خبر داد: تقدیر رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی کشور از علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

حاتمی خبر داد: تقدیر رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی کشور از علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
تقدیر رئیس فدراسیون انجمن های  ورزش های رزمی کشور از علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

 

 

 

 

 

 

تقدیر رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی کشور از علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :طی لوح سپاس به امضای یوسف بهتری ،رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی کشور ، از علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد تقدیر کرد .
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :طی لوح سپاس به امضای یوسف بهتری ،رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی کشور ، از علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد تقدیر کرد .
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر گفت :
طی لوح سپاس به امضای یوسف بهتری ،رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی کشور از علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به پاس همکاری و همراهی در برگزاری مسابقه ملی کلیپ ،دلنوشته و نقاشی برای مدافعان سلامت تقدیر و تجلیل شد.
حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان ادامه داد:
در این لوح سپاس به امضای رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی کشور آمده است :
بسمه تعالی
((اولین مسابقه ملی کلیپ ،دل نوشته و نقاشی برای مدافعان سلامت ))
جناب آقای سید محمد تقی علوی مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد
با سلام و تحیات:
همان طور که مستخضرید مدت هاست کشور و سایر نقاط جهان درگیر شیوع ویروس کرونا گردیده و جامعه پزشکی و درمانی کشور به صورت شبانه روزی در انجام خدمات رسانی به مردم کشور در حال تلاش و مبارزه هستند . به همین منظور جامعه ورزشی کشور به خصوص فدراسیون انجمن های رزمی کشور با احساس مسئولیت و همراهی با پرسنل درمانی و بهداشتی اقدام به برگزاری مسابقه ملی دلنوشته ،نقاشی و کلیپ برای مدافعان سلامت در سطح کشور نمود. لذا به پاس همکاری و همراهی حضرتعالی در اجرای این طرح فرهنگی این لوح سپاس به حضور تان اهدا می گردد .امید است با اتکال به الطاف الایزال الهی همواره در امور محوله موفق و موید و با تلاش و همراهی تمامی همیاران و مدافعان سلامت به زودی شاهد جامعه ای پاک و سالم در سراسر جهان باشیم.
یوسف بهتری
رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی کشور


 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو