خانه اخبار ایران اخبار ورزش تجلیل از نایب قهرمان مسابقات قوی ترین مردان ایران در کهگیلویه و بویراحمد

تجلیل از نایب قهرمان مسابقات قوی ترین مردان ایران در کهگیلویه و بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
تجلیل از نایب قهرمان مسابقات قوی ترین مردان ایران در کهگیلویه و بویراحمد

 

 

 

 

 

 

در آئینی در اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از مرد اخلاق و نایب قهرمان مسابقات قوی ترین مردان ایران تجلیل شد .
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در آئینی در اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از مرد اخلاق و نایب قهرمان مسابقات قوی ترین مردان ایران تجلیل شد .
در این مراسم که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد و باحضور معاونین و کارکنان اداره کل و جمعی از ورزشکاران، رئیس و اعضای هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان وخانواده قهرمان مسعود برزم برگزار شد با اهدا لوح سپاس و هدایایی از قهرمان مسابقات قوی ترین مردان ایران تجلیل شد.
آیت ارجمند رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام کهگیلویه وبویراحمد از مسعود برزم به عنوان قهرمان و پهلوان یاد کرد و اظهار داشت: تمامی ورزشکاران علاوه بر قهرمانی باید دارای اخلاق و کردارنیک بوده و برای همه جوانان الگو باشند.
ارجمند ،رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان افزود: قطعا برگزاری چنین مراسماتی باعث ایجاد انگیزه بیشتر قهرمانان و ملی پوشان خواهد شد .
ارجمند ادامه داد:رقابتهای قویترین مردان ایران به میزبانی استان البرز در کرج برگزار شد .
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد :در این مسابقات که روز های 4 الی 6 دیماه برگزار شد ،مسعود برزم ورزشکار عضو هیات پرورش اندام استان در دسته 105 کیلو گرم این مسابقات به مقام نایب قهرمانی دست یافت

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو