خانه اخبار ایران اخبار ورزش در لیگ برتر هندبال آقایان بدست آمد : فراز بام خائیز دهدشت مرحله دوم دور برگشت را با پیروزی آغاز کرد

در لیگ برتر هندبال آقایان بدست آمد : فراز بام خائیز دهدشت مرحله دوم دور برگشت را با پیروزی آغاز کرد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 فراز بام خائیز دهدشت مرحله دوم دور برگشت را با پیروزی آغاز کرد

 

 

 

 

 

 

تیم فراز بام خائیز دهدشت در نخستین بازی دور برگشت سی وسومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال آقایان مقابل پرواز هوانیروز اصفهان به برتری رسید.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،
تیم فراز بام خائیز دهدشت در نخستین بازی دور برگشت سی وسومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال آقایان مقابل پرواز هوانیروز اصفهان به برتری رسید.
مرحله دوم دور برگشت رقابت های لیگ برتر هندبال آقایان امروز سه شنبه 16 دیماه در تالار هندبال شهید قاسم سلیمانی تهران با دیدار تیمهای پرواز هوانیروز اصفهان و فراز بام خائیز دهدشت برگزار شد و شاگردان مجید پارسایی موفق شدند در یک بازی پربرخورد با نتیجه ۲۸ بر ۱۸ بر حریف خود غلبه کنند.
نیمه اول دیدار جذاب و پر برخورد دنبال شد تا جای که داور مسابقه بارها از کارت زرد خود استفاده کرد و حتی برخورد شدید و خطا های پی در پی وی را وادار به دادن دو دقیقه اخراج به بازیکنان هر دو تیم کرد، اما در نهایت شاگردان سروش عرشی با نتیجه ۱۳ بر ۸ تن به شکست دادند.
این بازی که میهمانان ویژه ای از جمله شهداد مرتجی و مسعود ظهرابی مربیان تیم های ملی امید و جوانان را داشت در پایان ۶۰ دقیقه وقت قانونی با نتیجه ۲۸ بر ۱۸ به نفع قرمز پوشان فراز بام خائیز دهدشت به پایان رسید.
لازم به ذکر است که حمزه حسن زاده بازیکن شماره ۲۱ پرواز هوانیروز اصفهان در دقایق پایانی نیمه دوم با دریافت سومین کارت زرد، و دریافت کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد.
در ادامه دیدار های روز نخست دور دوم مرحله برگشت دو تیم کیمیا کاشت کردستان و فولاد مبارکه سپاهان مقابل هم صف آرایی خواهند کرد و دو تیم مس کرمان و ذغال سنگ طبس دیدار پایانی روز نخست را در گروه B برگزار می کنند.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو