خانه اخبار ایران اخبار ورزش دهمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

دهمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
دهمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

با حضور علوی مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی ،دهمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور علوی مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی ،دهمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد .
در این جلسه که در محل سالن جلسات اداره کل و با ریاست علوی مدیر کل و با حضور معاونین و مسئولین ستادی اداره کل برگزار شد ،در خصوص مصوبات نشست قبلی این شورا بحث و تبادل نظر شد.
کبری راد سلیمانی دبیر شورای معاونین و رئیس اداره توسعه منابع اداره کل در این نشست به تشریح عملکرد معاونین و مسئولین ستادی در مصوبات قبلی این شورا اشاره و از ضمن تشکر از معاونین و مسئولین ستادی در پیگیری و اجرایی شدن مصوبات قبلی شورای معاونین ،از عدم مستند سازی املاک اداره کل خبر و خواستار تسریع در روند اجرای این مصوبه شد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان در این نشست ضمن تشکر از پیگیریهای امورات اداری ،ورزشی و حوزه جوانان و تسلیت ایام فاطمیه،خواستار جمع بندی اسناد و امورات مالی اداره کل با توجه به نزدیکی به تعطیلات پایان سال شد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر پیگیری مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونا تاکید و خواستار تسریع و پیگیری امورات ادارات شهرستانها شد .
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر اجرایی شدن مصوبات قبلی شورای معاونین و مستند سازی املاک حقوقی اداره کل تاکید و خواستار تشکیل تیم بازرسی اداره کل در نظارت و بازرسی از اماکن ورزشی و باشگاههای ورزشی در سطح استان شد.
وی بر برگزاری و پیگیری جلسات ماده 27 ،ماده 88 و جلسه با مستاجرین اماکن ورزشی در حفظ و نگهداری اماکن ورزشی در سطح استان تاکید و خواستار تسریع در مکاتبات حوزه جوانان با وزارت ورزش و جوانان شد .
پیگیری طرح قامت سنجی و آنالیز اعتبارات هیات های استانی توسط حوزه معاونت توسعه ورزش و حوزه بانوان از دیگر مصوبات این نشست بود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو