خانه اخبار ایران اخبار ورزش دومین جلسه کمیته تخصصی هفته ی ازدواج اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

دومین جلسه کمیته تخصصی هفته ی ازدواج اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
دومین جلسه کمیته تخصصی هفته ی ازدواج اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ،دستگاه اجرایی عضو،دومین جلسه کمیته تخصصی هفته ی ازدواج ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد .
در این نشست که با حضورشاکری ،معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ،احمد شریعت و زلیخا التیامی کارشناسان حوزه فرهنگی و امور جوانان ،مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان و کارشناسان ادارات کمیته امداد امام خمینی (ره ) و فرهنگ ارشاد اسلامی برگزار شد ،در خصوص برنامه های دستگاههای عضو این ستاد بحث و تبادل نظر شد.
رحمت الله شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بعد از تشریح دستورالعمل هفته ازدواج ،به تشریح برنامه های دستگاه های اجرایی اشاره و خواستار مشارکت وبرنامه ریزی در اجرای بهتر برنامه های این هفته شد.
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه وبویراحمد ضمن تاکید بر استفاده از مساجد و مبلغین دینی و ائمه جمعه جهت ترویج فرهنگ ازدواج آسان و مخالفت با تجمل گرایی در بحث ازدواج اظهار داشت :دوری خانواده‌ها از دین و دینداری از علل مهم ناهنجاری های خانواده ،ازدواج و فرزندان است .
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان در ادامه به تشریح برنامه هفته ی ازدواج اشاره و از برگزاری دوره های آموزشی به منظور منزلت و جایگاه خانواده، تقویت جایگاه زن و مرد ، پدر و مادر در خانواده، افزایش آگاهی زوجین در تنظیم خانواده ،تشویق خانواده ها و تکریم خانواده های موفق و معرفی زوجین و زنان الگو موفق در خانواده بعنوان برنامه این دستگاه در این هفته یاد کرد.
در این جلسه کارشناسان دستگاههای کمیته امداد و فرهنگ و ارشاد اسلامی به تشریح برنامه های این هفته اشاره و از برگزاری برنامه های و کارگاههای مختلف در حوزه های معرفی الگوهای موفق در حوزه های هنرمندان ،زوجین هنری موفق ،آموزش های والدین و آگاهی بخشی خانواده ها از طریق نشست ها و کارگاه های تخصصی ،مشاره های ازدواج و پرداخت جهیزیه و وام های کم بهره به زوجین بعنوان برنامه های دستگاههای اجرایی خود یاد کردند.
همچنین مصوب شد دستگاههای عضو این کمیته نسبت به ارسال عملکرد دستگاههای خود جهت ارسال به وزارت ورزش و جوانان همکاری کنند.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو