خانه اخبار ایران اخبار ورزش دبیر هیات دوومیدانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: پرتاب گر دیسک کهگیلویه وبویراحمدی قهرمان کشور شد

دبیر هیات دوومیدانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: پرتاب گر دیسک کهگیلویه وبویراحمدی قهرمان کشور شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پرتاب گر دیسک کهگیلویه وبویراحمدی قهرمان کشور شد

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،طباطبایی دبیر هیات دوومیدانی کهگیلویه وبویراحمد از کسب مقام قهرمانی پرتاب گر دیسک نوجوانان استان در رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی خبر داد.
بهنام طباطبایی ،دبیر هیات دوومیدانی کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت :
رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان کشور و انتخابی تیم ملی گرامیداشت دهه کرامت در بخش پسران به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد بر گزار شد.
طباطبایی ،دبیر هیات دوومیدانی استان از کسب مقام اول و مدال طلا پرتاب گر استان در ماده پرتاب دیسک خبر و افزود:محمد رضا ضیایی عضو تیم دوومیدانی کهگیلویه و بویراحمد در ماده پرتاب دیسک به مقام قهرمانی و مدال طلا دست یافت .
دبیر هیات دوومیدانی کهگیلویه وبویراحمد ضمن کسب این موفقیت اظهار داشت :
محمدرضا ضیایی با پرتابی به طول 56 متر به مقام قهرمانی و مدال طلا دست یافت ،حسین رشمه کریم از تهران با پرتابی به ۵۲.۴۸متر دوم شد و علی رجبی از خراسان رضوی با پرتابی به طول ۴۶.۰۸متر به مقام سوم رسید . در این ماده محمد رضا شاطر آبادی از کرمانشاه ،اسماعیل صالحی از چهارمحال‌و بختیاری و آرمین رمضان‌پوراز گیلان مقام های چهارم تا ششم را کسب کردند.
طباطبایی از کسب مقام نهم تیم دوومیدانی نوجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در این رقابتها خبر و تصریح کرد :در این رقابتها تیم های کردستان ،گلستان ،یزد ،چهارمحال و بختیاری ،تهران ،خراسان رضوی ،همدان ،زنجان مقام های اول تا هشتم را کسب کردند.
رقابتهای دوومیدانی قهرمانی نوجوانان کشور و انتخابی تیم ملی با شرکت 25 استان در شهرکرد برگزار و نفرات برتر ماده های مختلف به اردوی تیم ملی جهت شرکت در رقابتهای قهرمانی نوجوانان آسیا که در کشور کویت برگزار دعوت می شوند.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو