خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: معصومی سرپرست هیات کوهنوردی و صعود های ورزشی استان شد

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: معصومی سرپرست هیات کوهنوردی و صعود های ورزشی استان شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
معصومی سرپرست هیات کوهنوردی و صعود های ورزشی استان شد

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :در ابلاغی به امضای رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور ،مهدی معصومی بعنوان سرپرست جدید هیات کوهنوردی و صعود های ورزشی استان منصوب شد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان با بیان این خبر افزود:
در این حکم به امضای رضا زارعی ،رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور آمده است :
جناب آقای مهدی معصومی
با سلام و احترام
به استناد نامه نامه شماره 2719/3/219 تاریخ 13/4/1400 اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ،به موجب این حکم از تاریخ 15/4/1400 به مدت سه ماه به عنوان سرپرست هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان کهگیلویه و بویراحمد تا تشکیل مجمع منصوب می شوید .
همچنین مقتضی با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان ،ضمن انجام امور محوله در مورد مقرر نسبت به فراهم نمودن مقدمات ثبت نام و برگزاری مجمع اقدام نمایید.
امید است با توکل به خداوند متعال و با در نظر گرفتن اهداف ،ضوابط ،مقررات و خط مشی فدراسیون با به کارگیری نیروهای متعهد ،متخصص و توانمند در انجام امور محوله موفق و موید باشید .
رضازارعی
رئیس فدراسیون صعودهای کوهنوردی و صعودهای ورزشی
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو