خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه خبر داد: اولین پیست دوچرخه سواریِ استان در دهدشت احداث می شود

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه خبر داد: اولین پیست دوچرخه سواریِ استان در دهدشت احداث می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
اولین پیست دوچرخه سواریِ استان در دهدشت احداث می شودبه گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه گفت: احداث اولین پیست دوچرخه سواری استان در پارک تپه نورالشهدا دهدشت آغاز شد.
رضا نیکویی زاده، رییس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه با بیان این خبر اظهار کرد:این پارک متعلق به شهرداری است،چون فضای مناسبی برای ورزش دوچرخه سواری داشت با شهردار و شورای شهر صحبت کردیم تا با احداث پیست به این ورزش رشد خوبی در استان دهیم.
نیکویی زاده گفت:شهردار دهدشت سنگ تمام گذاشته است واستقبال کردند،از دستگاه های شخصی خود هم برای احداث استفاده کرده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه خاطر نشان کرد:اعتبار احداث پیست،دیوار حایل و آسفالت هم از اعتبار پارک تامین می شود.
شهردار دهدشت هم اظهار کرد:این پیست تقریبا ۲ کیلومتر است و تکمیلش از اعتبار خود پارک است.

احسان تابش نژاد با اشاره به همکاری کارکنان در زیر مجوعه شهرداری گفت:انتظار می رود کارکنان فعال در شهرداری را رسانه ها به مردم معرفی کنند تا از تلاش های آنها قدردانی شود و آنها هم با انگیزه مضاعف خدمات ارایه کنند .
گنجی رئیس هیات دوچرخه سواری کهگیلویه هم اظهار کرد:از زمان فعالیت در هیات دوچرخه سواری،نقشه و مسیر راه خودمان را طراحی کردیم.
گنجی ادامه داد:گام اول را برای معرفی هیات به مردم و علاقه مندان کردیم و گام دوم را برای کارهای تخصصی از جمله آموزش مربیان و دوچرخه سواران به صورت حرفه ای،زیرساخت ها قرار دادیم.
وی افزود:پس از بررسی چندین مسیر در نهایت این مسیر را به عنوان پیست دوچرخه سواری مناسب دیدیم که با کمک مجموعه شهرداری مخصوصا شهردار و موذنی الان در مرحله احداث پیست هستیم.
گنجی مطرح کرد:فاز اول این پیست دوچرخه سواری در همین تابستان با یک مسابقه رسمی افتتاح می شود.
وی در پایان گفت:امیدواریم مجموعه شهرداری همانطور که تا الان حمایت کردند در ادامه هم همکاری کنند تا این پیست به بهترین پیست استان و جنوب کشور تبدیل شود.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو