خانه اخبار ایران اخبار ورزش با حضور سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد اتفاق افتاد: بدرقه تیم خانه بسکتبال یاسوج به رقابتهای پلی اف لیگ دسته دوم کشور

با حضور سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد اتفاق افتاد: بدرقه تیم خانه بسکتبال یاسوج به رقابتهای پلی اف لیگ دسته دوم کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
بدرقه تیم خانه بسکتبال یاسوج به رقابتهای پلی اف لیگ دسته دوم کشور

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور جهانبخش سرپرست اداره کل ،اقبال پناه رئیس هیات بسکتبال استان ،مسئولین ستادی وکارکنان ،آئین بدرقه تیم خانه بسکتبال یاسوج به رقابتهای پلی اف دسته دوم باشگاههای کشور برگزار شد.

در این آئین که صبح امروز سه شنبه 29 تیرماه در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد ،اقبال پناه رئیس هیات بسکتبال استان به تشریح روند صعود تیم بسکتبال به پلی اف رقابتهای دسته دوم باشگاههای کشور اشاره و بیان داشت :تیم خانه بسکتبال یاسوج در مرحله نخست این مسابقات که در اصفهان با شرکت 6 تیم برگزار شد مقام اول و در دور دوم که در یزد برگزار شد مقام دوم را کسب و جواز صعود به مرحله پلی اف این مسابقات را کسب کرد.
رئیس هیات بسکتبال استان نبود حامی مالی و اسپانسر در این رشته را یکی از معظلات دانست و خواستار نگاه و حمایت اداره کل به این رشته ورزشی شد .
بهروز جهانبخش ،سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن آرزوی موفقیت برای این تیم ،گفت :شعار ما در اداره کل حضور تیم ها و نفرات در رقابتهای قهرمانی کشور و تیم های ملی است.
جهانبخش ،سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان از حمایت مادی و معنوی خود و دستگاه ورزش ازتیم خانه بسکتبال در این رقابتها و خواستار حمایت و حضور خیرین ورزشی و دستگاههای اجرایی از ورزش استان و تیم های کشوری شد .
رقابتهای پلی اف بسکتبال دسته دوم باشگاههای کشور از 30تیرماه تا 3 مرداد ماه 1400 ،با شرکت تیم های کافه پرواز شاهین شهر اصفهان ،خانه بسکتبال کهگیلویه وبویراحمد ،شهدای بابل ،هیات بسکتبال زنجان و خانه بسکتبال همدان برگزار و دو تیم برتر راهی مرحله یک چهارن نهایی این رقابتها می شود.
برای تیم خانه بسکتبال استان در این مسابقات آرزوی موفقیت و بهروزی داریم.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو