خانه اخبار ایران اخبار ورزش رهامی خبر داد: کسب رتبه برتر هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد درکشور

رهامی خبر داد: کسب رتبه برتر هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد درکشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
کسب رتبه برتر هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد درکشور

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رهامی رئیس هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد از کسب رتبه خیلی خوب و شایسته تقدیر هیات همگانی استان در ارزیابی فدراسیون همگانی کشور در سال 1399 خبر داد.
محــمد علـــی رهامــی،رئـیس هیات ورزشهای همگــانی،کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :درارزیابی سالیانه فدراسیون ورزشهای همگانی کشور ،هیات همگانی استان رتبه خیلی خوب و شایسته تقدیررا کسب کرد.
رهـــامی،رئــیس هیات همگانی استان ادامه داد:با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا در کشورو تعطیلی سالنها و باشگاهها،هیات همگانی ورزش را به درون خانه های مردم برد.
رئیس هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد افزود:ورزش هرگز تعطیل نمی شود،و هیات همگانی با توجه به سیاست های فدراسیون همگانی کشور از طریق فضای مجازی ورزش را به خانه های مردم برد.
وی افزود:در سال 1399 این هیات برنامه های متنوعی فرهنگی ورزشی از جمله :نشر خون ،چالش پیاده روی ،لیگ تندرستی ،شب یلدا ،هفته ی تربیت بدنی و ورزش ،دهه فجر ، آوای ورزش در همسایگی ،هفته دولت را از طریق فضای مجازی برگزار و مورد استقبال علاقمندان قرار گرفت و به برندگان جوایزی از طرف هیا ت همگانی استان و شهرستان اهدا شد.
رهامی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های علوی ،مدیر کل اسبق اداره کل و فدراسیون ورزش های همگانی کشور در توسعه و اشاعه فرهنگ ورزش همکانی در استان ،از تلاش یکساله اعضاء و کمیته های ورزش همگانی استان و شهرستانها تقدیر و تصریح کرد:با توجه به رتبه بندی که توسط فدراسیون ورزش همگانی در سطح کشور انجام شد ،هیات همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد موفق به کسب رتبه خیلی خوب و شایسته تقدیر شد و همین جا این موفقیت را به کلیه اعضای هیات استان و شهرستانها تبریک و امیداورم با حمایت های مسئولین استانی و کشوری شاهد ،رشد ،توسعه و ارتقای ورزش همگانی استان در کشور باشیم.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو