خانه اخبار ایران اخبار ورزش نایب رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: درخشش بانوان کهگیلویه وبویراحمدی در رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی

نایب رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: درخشش بانوان کهگیلویه وبویراحمدی در رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
درخشش بانوان کهگیلویه وبویراحمدی در رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،بهزادی نایب رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام کهگیلویه وبویراحمد از درخشش بانوان استان در رقابتهای مچ اندازی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی خبر داد.
الهام بهزادی ،نایب رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :چهارمین دوره مسابقات قهرمانی مچ اندازی بانوان کشور و انتخابی تیم ملی برای رقابتهای آسیایی و جهانی روزهای 25 تا 28 تیرماه به میزبانی استان اردبیل در شهر سرعین برگزار شد .
بهزادی ،نایب رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان افزود:در این مسابقات 170 بانوی شرکت کننده ازسراسر کشوردر دودست راست وچپ با هم رقابت کردند.
نایب رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام کهگیلویه وبویراحمد از درخشش و کسب 2 مقام اولی و 2 مقام دومی و کسب مقام سومی تیمی این مسابقات توسط تیم مچ اندازی بانوان استان خبر و اظهار داشت: در این رقابتها و در دست راست ،فاطمه رئیسی در وزن -۶۰ مقام دوم و راحیل شهریاری در وزن ۵۵ مقام دوم را کسب کردند.
در دست چپ ،فاطمه رئیسی و راحیل شهریاری مقام اول را برای استان کسب کردند.ضمن اینکه در تیمی دست چپ تیم مچ اندازی بانوان مقام سوم رده سنی بزرگسالان را کسب کرد.
نایب رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام کهگیلویه وبویراحمد ضمن تبریک این موفقیت و تشکر از حمایت های ارجمندرئیس هیات استان تصریح کرد: رقابتهای مچ اندازی بانوان آسیا 19 تا 26 مرداد ماه به میزبانی قزاقستان و رقابتهای جهانی 26تا 4مهرماه در کشور گرجستان برگزار می شود.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو