خانه اخبار ایران اخبار ورزش دیدار رئیس هیات نابینایان و کم بینایان استان و ملی پوش پارالمپیک با سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

دیدار رئیس هیات نابینایان و کم بینایان استان و ملی پوش پارالمپیک با سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
دیدار رئیس هیات نابینایان و کم بینایان استان و ملی پوش پارالمپیک با سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عباسی رئیس هیات نابینایان و کم بینایان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه علی پیروچ ،ملی پوش دوومیدانی استان و کشور اعزامی به رقابتهای پارالمپیک ،با بهروز جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که بهروز جهانبخش سرپرست اداره کل ،شجاعی فر معاون توسعه ورزش ،محمودی رئیس دفتر حوزه مدیریت ،حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ،حسینی مسئول امور مالی اداره کل عباسی رئیس هیات نابینایان و کم بینایان استان و علی پیروچ ملی پوش دوومیدانی کشور اعزامی به پارالمپیک توکیو حضور داشتند در خصوص مسایل و مشکلات پیش رو این هیات و ملی پوشان اعزامی به این رقابتها بحث و تبادل نظر شد.
اسماعیل عباسی ،رئیس هیات نابینایان وکم بینایان کهگیلویه وبویراحمد از حضور جهانبخش در پست سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان تقدیر و از همدلی و همزبانی کارکنان دستگاه ورزش و جوانان استان سخن گفت .
عباسی ،رئیس هیات نابینایان و کم بینایان استان خواستار حمایت مادی و معنوی دستگاه ورزش و جوانان از دو قهرمان و ملی پوشان دوومیدانی استان اعزامی به رقابتهای پارالمپیک کشور شد و افزود:با شناختی که از سامان پاکباز و علی پیروچ دو ملی پوشان کشور و استان داریم ،فتح سکوی قهرمانی رشته دوومیدانی در پارالمپیک 2021 توکیو دور از دسترس نیست.
رئیس هیات نابینایان و کم بینایان کهگیلویه وبویراحمد بر استفاده از ظرفیت و پتانسیل قهرمانان استان در میادین کشوری تاکید و تصریح کرد:از 6 سهمیه پارالمپیک کشور اعزامی به رقابتهای توکیو،2 سهمیه دوومیدانی نصیب ورزشکاران استان کهگیلویه وبویراحمد شد که افتخاری بزرگ برای ورزش کهگیلویه وبویراحمد است.
بهروز جهانبخش ،سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن آرزوی موفقیت و پیروزی برای دو ملی پوش استان در رقابتهای پارالمپیک 2021 توکیو ،گفت :اولویت کار دستگاه ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد قهرمانان وملی پوشان است .
جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان از حضور سامان پاکباز و علی پیروچ در پارالمپیک 2021 توکیو ابراز خرسندی کرد و بر استفاده از ظرفیت و پتانسیل دستگاههای اجرایی استان در حمایت از این دو قهرمان و ملی پوش خبر داد.
عباس شجاعی فر،معاون توسعه ورزش اداره کل ،بر حفظ قهرمانان و ملی پوش ورزش استان تاکید و نبود اسپانسر و حامی مالی را از مهمترین مشکلات ورزش استان برشمرد.
شجاعی فر ،معاون توسعه ورزش کهگیلویه وبویراحمد از ظرفیت دو قهرمانان و ملی پوشان استان برای فتح سکوهای قهرمانی رقابت های پارالمپیک توکیو و کسب کرسی های فدراسیون ها توسط هیات های استانی خبر داد .
خاطرنشان می کنم سامان پاکباز و علی پیروچ دو ورزشکار استان کهگیلویه وبویراحمد در ماده های پرتاب وزنه و پرتاب نیزه در رقابتهای پارالمپیک 2021 توکیو شرکت می کنند.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو