خانه اخبار ایران اخبار ورزش با حضور فرماندار گچساران و جهانبخش سرپرست ورزش و جوانان استان مشکلات پروژه های عمرانی شهرستان گچساران مورد بررسی قرار گرفت

با حضور فرماندار گچساران و جهانبخش سرپرست ورزش و جوانان استان مشکلات پروژه های عمرانی شهرستان گچساران مورد بررسی قرار گرفت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
در جلسه ای با حضور فرماندار گچساران و سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد مشکلات پروژه های ورزشی و عمرانی این شهرستان مورد نقد و بررسی قرار گرفت

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در جلسه ای با حضور اتابک فرماندار ،بخشدار،شهردار گچساران ،جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان و معاونین مسایل و مشکلات پروژه های عمرانی و ورزشی این شهرستان مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
در این جلسه که در محل فرمانداری گچساران و با حضور اتابک فرماندار ،اصطلاحی بخشدار مرکزی ،ظفری شهردار،جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان ،شجاعی فر معاون توسعه ورزش ،دلباز جو رئیس دفتر فنی و مهندسی و عبدالخانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران برگزار شد ،در خصوص مشکلات مالی پروژه های ورزشی این شهرستان بحث و تبادل نظر شد .
بهروز جهانبخش ،سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از حمایت های مسئولین شهرستان گچساران در احداث و ساخت پروژه های ورزشی ،گفت :16پروژه ورزشی شامل 8 چمن مصنوعی و 8 سالن ورزشی در این شهرستان توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل در دست احداث و ساخت است .
جهانبخش ،سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان از پیشرفت 50 تا 100 درصدی این پروژه خبر و از کمبود اعتبارات این پروژه خبر و خواستار حمایت مسئولین شهرستانی در تکمیل و افتتاح این پروژه شد .
سرپرست ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد اعتبار مورد نیاز این پروژه ها را 14میلیارد و 700 میلیون تومان عنوان و اظهار امیدواری کرد در صورت تامین اعتبارات این پروژه در سال 1400 افتتاح می شوند.
بهروز جهانبخش از در دست احداث چهار زمین چمن مصنوعی در شهرستان باشت با اعتبار 2 میلیارد تومان و پیشرفت فیزیکی 50 تا 100 درصد از محل هدایای خاص وزارت نفت خبر و افزود:زمین چمن مصنوعی چم بلبل ،چاه تلخ ،تلچگاه و بهره عنا از پروژه های در دست احداث در شهرستان باشت است .
آخرین بروزرسانی ( جمعه, 15 مرداد 1400 ساعت 14:27 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو