خانه اخبار ایران اخبار ورزش بازدید جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان از پروژه ها و اماکن ورزشی شهرستان بهمئی

بازدید جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان از پروژه ها و اماکن ورزشی شهرستان بهمئی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
بازدید جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان از پروژه ها و اماکن ورزشی شهرستان بهمئی

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان وبه نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه شجاعی فر معاون توسعه ورزش و دلباز جو مسئول دفتر فنی و مهندسی و افتخار حراست اداره کل از پروژه های ورزشی در دست احداث و اماکن ورزشی شهرستان بهمئی بازدید کردند.
بهروز جهانبخش ،سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه عباس شجاعی فر ،معاون توسعه ورزش ، مسیح دلباز جو مسئول دفتر فنی و مهندسی و افتخار حراست اداره کل با حضور در شهرستان بهمئی از نزدیک از روند اجرایی پروژه های در دست احداث در این شهرستان بازدید و خواستار تسریع در روند تکمیل و افتتاح این پروژه ها شد .
جهانبخش و همراهان همچنین در خصوص حل مشکلات اماکن ورزشی با عاطفه بیوکانی رئیس نمایندگی ورزش و جوانان، فرماندار ، امام جمعه و دادستان شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
بهروز جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان در این سفر یک روزه از پروژه مجموعه ورزشی لیکک و ساختمان هیات های ورزشی بازدید و خواستار تسریع در اتمام این پروژه شد .
مجموعه ورزشی لیکک در سال 1397 با اعتبار 700 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی آغاز شد، اعتبار هزینه شده این پروژه 500 میلیون تومان است ،پیشرفت فیزیکی این پروژه 75درصد است و برای تکمیل و افتتاح این پروژه به 2 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در این بازید از پروژه سالن چند منظوره کت بازدید کرد.سالن ورزشی روستای کت در سال 1396 از محل اعتبارات هدایای خاص وزارت نفت آغاز شد . پیشرفت فیزیکی این پروژه 96 درصد است .
جهانبخش ،سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و همراهان در سفر یک روزه به شهرستان بهمئی از سالن ها ی فوتسال و چمن مصنوعی و خانه جوان واقع در مسکن مهر لیکک، ساختمان اداری ورزش و جوانان و مجموعه بزرگ ورزشی شهید رجایی بازدید کردند‌.
بهروز جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان در سفر یک روزه به شهرستان بهمئی با فرماندار ،دادستان و امام جمعه این شهرستان دیدار و در خصوص مسایل و مشکلات ورزش و جوانان شهرستان بحث و تبادل نظر کردند.
جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان در دیدار با فرماندارشهرستان بهمئی خواستار حل مشکلات اعتباری پروژه های مجموعه ورزشی لیکک،سالن ورزشی کت ،سالن ورزشی کفش کنان. زمین ورزشی سیاه شیر و امنیت مجموعه لیکک بحث و تبادل نظر شد و در این دیدار مبلغ 200 میلیون تومان با کمک فرماندار نیز به سرجمع اعتبارات برای مجموعه لیکک افزوده شد .
سرپرست ادراه کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در سفر به شهرستان بهمئی با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار جهانبخش گزارشی از وضعیت ورزش و حوزه جوانان در شهرستان ارایه کرد واز امام جمعه شهرستان در خواست در خصوص نگهداری از اماکن ورزشی شهرستان بهمئی با ادراه ورزش و جوانان شهرستان مساعدت و همکاری کند.
همچنین در دیدار با دادستان شهرستان بهمئی در خصوص امنیت مجموعه ورزشی لیکک ،بحث و تبادل نظر شد و دادستان قول مساعد دادند که با کمک شهردار و مدیریت برق شهرستان در خصوص مشکلات برق و روشنایی معبر مجموعه لیکک اقدامات لازم انجام شود.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان در این سفر با تعدادی از روسای هیا ت های شهرستان بهمئی دیدار و گفتگو و در خصوص حل مشکلات این هیات ها راهنماییها و دستورات لازم را صادر کرد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو