خانه اخبار ایران اخبار ورزش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: هتل ورزش شهر یاسوج 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: هتل ورزش شهر یاسوج 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
هتل ورزش شهر یاسوج 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از پیشرفت فیزیکی 60 درصد پروژه هتل ورزش شهر یاسوج خبر و گفت :اعتبار هزینه شده این پروژه 3میلیارد و 500 میلیون تومان است.
بهروز جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهیگلویه وبویراحمد بهمراه فرید ایموری ناظر طرحهای عمرانی و ناظر هتل ورزش از نزدیک از روند احداث این پروژه ورزشی بازدید کردند.
بهروز جهانبخش ،سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در بازدید از هتل ورزش شهر یاسوج با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت:کار احداث پروژه هتل ورزش شهر یاسوج در زمینی به مساحت 4600 متر مربع در سال 1386 آغاز شد.
جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان ادامه داد:این پروژه استانی در پنج طبقه ،شامل رستوران ،خوابگاه در دو طبقه شامل 24 اتاق به تعداد 240 تخت ،8 سوئیت و سالن آمفی تئاتر در دست ساخت و احداث است.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان بیان داشت:برای این پروژه 3 میلیارد تومان و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی هزینه شده و برای تکمیل و افتتاح آن به 10 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
جهانبخش در خصوص زمان افتتاح و بهره برداری از پروژه هتل ورزش شهر یاسوج گفت: در صورت تامین اعتبار مورد نیاز سال 1401 این پروژه افتتاح خواهد شد .
وی ،نیاز جامعه ورزش استان به هتل ورزش را برای میزبانی رقابتهای کشوری مهم و ضروری دانست و تنها مشکل این استان در میزبانی رقابتهای را نبود خوابگاه عنوان و از مسولین استانی و کشوری خواست در تامین اعتبارات برای تکمیل این پروژه مساعدت کنند.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و ایموری در این بازدید با پیمانکار این پروژه دیدار و گفتگو و ضمن تاکید در تسریع و تکمیل هتل ورزش در خصوص ادامه کار این پروژه بحث و تبادل نظر کردند.
جهانبخش ،کمبود اعتباررا بزرگترین معظل هتل ورزش عنوان واز مسئولین استانی خواست در جهت تامین اعتبارات این پروژه با اداره کل ورزش و جوانان استان همکاری کنند.
50 هیات در دو بخش آقایان و بانوان در استان کهگیلویه وبویراحمد فعالیت می کنند.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو