خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام تبریک سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

پیام تبریک سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پیام تبریک سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را تبریک گفت.
در متن پیام تبریک بهروز جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد آمده است:
بسمه تعالی
بیست و ششم مرداد سالروز بازگشت غروز آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است ، روز سراسر افتخاری که بر صفحات زرین انقلاب حک شد و یاد آور ایامی است پر از شور و شادی و معطر به حضور دوباره عزیزانی که عطر شهیدان را با خود داشتند.
آرامش، آسایش، عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی مدیون دلاوری، ایثارگری و فداکاری مردانی است که با ایستادگی و مقاومت خود در طول سال های سخت و مشقت بار اسارت، بیش از پیش ملت ایران را در دنیا سربلند و استوار نمودند.
آزادگان سرمایه عظیمی برای ادامه آرمان‌ها و اهداف امام راحل و شهیدان والا مقام هستند که در طول سال‌های دفاع مقدس با ایثار و ایستادگی دوران اسارت؛ به عنوان الگوهای مقاومت کشور با افتخار و سرافرازی از میهن اسلامی ایران دفاع کردند.
۲۶ مردادماه سالروز بازگشت این غرورآفرین به میهن اسلامی؛ به عنوان روزی بزرگ و ماندگار در دفتر زرّین و پر از افتخار وحماسه ثبت شده است.
آزادگان سرافراز در دوران اسارت خود با روحیه ایستادگی و دلاوری و پایداری؛ از کیان و شرافت انقلاب اسلامی دفاع نموده و دشمن را به زانو درآوردند.
قفس تنگ اسارت نه تنها کبوتران ایثار و رشادت را از پای نیانداخت، بلکه آنان را آبدیده و سفیران سربلند ایران اسلامی نمود تا صدای آزادگی و آزادیخواهی و مبارزه با ظلم و سرسپردگی را از همان سیاه چال های بعثی به گوش جهانیان برسانند
این ایام سعید و سالروز این خاطره بزرگ را به رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، ملت شریف ایران، ایثارگران، جانبازان، خانواده معظم شهداء و تمامی آزادگان سرافراز این سرو قامتان صبر و استقامت به خصوص مردم شریف و شهید پرور خطه سرافراز استان کهگیلویه وبویراحمد تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
سلامت و توفیق همه آزادگان و ایثارگران عزیز را تحت عنایت خاص حضرت بقیه ا… الاعظم (ارواحنا فداه) و در راستای خدمت هر چه بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه ایزد متعال خواستارم.
بهروز جهانبخش
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو