خانه اخبار ایران اخبار ورزش سرپرست هیات سه گانه کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: ورزشکار کهگیلویه و وبویراحمدی نایب قهرمان رقابتهای ترای آتلون کشور شد

سرپرست هیات سه گانه کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: ورزشکار کهگیلویه و وبویراحمدی نایب قهرمان رقابتهای ترای آتلون کشور شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 ورزشکار کهگیلویه و وبویراحمدی نایب قهرمان رقابتهای ترای آتلون کشور شد

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،لوا سرپرست هیات سه گانه کهگیلویه وبویراحمد از کسب مقام ورزشکار استان در رقابتهای قهرمانی کشور خبر داد.
آتیلا لوا ،رئیس هیات سه گانه کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :رقابتهای قهرمانی ترای اتلون قهرمانی کشور در سه رده سنی به میزبانی استان آذربایجان شرقی در شهر تبریز برگزار شد.
لوا ،سرپرست هیات سه گانه استان از کسب مقام دوم و نایب قهرمانی ورزشگار استان در این رقابتها خبر و افزود:در جریان این مسابقات و در رده سنی نوجوانان ،آیدین لوا بعد از ورزشکار زنجان به مقام دوم و نایب قهرمانی این مسابقات دست یافت.
سرپرست هیات سه گانه کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد:
مسابقات ترای آتلون قهرمانی کشور در سه رشته شنا ،دوچرخه سوا ری و دویدن برگزار می شود.
آتیلا لوا تصریح کرد:در رده تیمی این مسابقات تیم های استان های اصفهان، زنجان و آذربایجان شرقی مقام های اول تا سوم را کسب کردند. مسابقات ترای‌اتلون اسپرینت (مسافت کوتاه) قهرمانی کشور آقایان با شرکت ۷۰ ورزشکار از سراسر کشور در دو بخش انفرادی و تیمی به میزبانی استان آذربایجان شرقی و در محل سد امند بخش صوفیان شهرستان شبستر برگزار شد.این مسابقات با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی، ۲۴ مرداد ماه، در رده های سنی، نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید/بزرگسالان و در دو بخش انفرادی و تیمی برگزار و برترین های رده های سنی مشخص شدند.
سرپرست هیات سه گانه کهگیلویه وبویراحمد در خصوص نتایج کامل این مسابقات بیان داشت :
این دوره از مسابقات از صبح با رقابت ورزشکاران رده جوانان، امید و بزرگسالان آغاز شد که در بخش انفرادی رقابت اسپرینت علی رضوانی ملی پوش کشورمان از سمنان به مقام قهرمانی رسید و امین سقایی دیگر ملی پوش کشورمان از چهارمحال و بختیاری دوم شد و مهدی سلیمی پور از استان تثبهلن در رده سوم قرار گرفت.
در بخش تیمی این رقابت نیز تیم اصفهان به مقام قهرمانی دست یافت.
در بخش انفرادی جوانان محمدیاسر سجاد از اصفهان به مقام قهرمانی دست یافت و پوریا شامی و مهدی انصاری هر دو از زنجان به ترتیب دوم و سوم شدند.
در بخش تیمی جوانان نیز عنوان قهرمانی به زنجان رسید و تیم‌های آذربایجان شرقی و اصفهان به مقام دوم و سوم دست یافتند.
در بخش انفرادی نوجوانان این مهدی آقایی از استان زنجان بود که زودتر رقبا از خط پایان گذاشت و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. پس از وی آیدین لواء از کهگیلویه و بویراحمد به مقان دوم رسید و آرین مرادی از کردستان سوم شد.
در بخش تیمی نوجوانان استان میزبان به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های زنجان و کردستان بر سکوهای دوم و سوم قرار گرفتند.
در رقابت انفرادی نونهالان که آخرین رقابت بود، صدرا ابراهیمی از آذربایجان شرقی قهرمان شد و محمدمعین قاسمیان فرد از زنجان و کیارام کیانی از کردستان به ترتیب صاحب عناوبن دوم و سوم شدند.
استان آذربایجان شرقی در بخش تیم نونهالان به مقام قهرمانی رسید و تیم های کردستان و زنجان دوم و سوم شدند.

مراسم اهدای جوایز و اختتامیه این مسابقات با حضور گودرزی رئیس فدراسیون و مسئولان ورزش و جوانان استان، مقامات استان و شهرستان شبستر برگزار شد

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو