خانه اخبار ایران اخبار ورزش باحضور مسئولین استانی ،آئین بدرقه ملی پوشان پارالمپیک کهگیلویه وبویراحمد در تهران برگزار شد

باحضور مسئولین استانی ،آئین بدرقه ملی پوشان پارالمپیک کهگیلویه وبویراحمد در تهران برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
باحضور مسئولین استانی ،آئین بدرقه ملی پوشان پارالمپیک کهگیلویه وبویراحمد در تهران برگزار شد .
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور کلانتری استاندار ،روشنفکر و موحدی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، محمدرضا مظلومی رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور ،جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،شجاعی فر معاون توسعه ورزش و عباسی رئیس هیات نابینایان و کم بینایان استان ، مراسم بدرقه سامان پاکباز و علی پیروج ملی پوشان کهگیلویه وبویراحمدی اعزامی به رقابتهای پارالمپیک 2021توکیو برگزار شد.
موحدی نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با تاکید بر ضرورت حمایت بخش خصوصی از ورزش قهرمانی استان گفت :ورزشکارات سفیراتن فرهنگی در میدان های بین المللی هستند ،چشم انتظار درخشش دو ملی پوش ورزش کهگیلویه وبویراحمد در پارالمپیک 2021 توکیو هستیم .
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، لنده، چرام و بهمئی در مجلس شورای اسلامی، افزود: جامعه ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد چشم انتظار درخشش سامان پاکباز و علی پیروچ 2 ملی‌ پوش ورزش نابینیایان و کم بینایان استان کهگیلویه و بویراحمد در بازی‌ های پارالمپیک ۲۰۲۱ توکیو است.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بر حمایت بخش خصوصی از ورزش قهرمانی استان تاکید و ورزشکاران و ملی پوشان را سفیران فرهنگی در میدان های بین المللی برشمرد .
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: علی رغم اینکه در مرکز نشست های کمیسیون با وزرای پیشنهادی کابینه ادامه دارد دیدار شما عزیزان آنقدر ارزشمند است که در این جمع حضور پیدا کردیم.
وی تصریح کرد: ضمن تبریک به همه عزیزان که موفق به کسب سهمیه پارالمپیک شدند به ویژه پاکباز و پیروج ، امیدوارم با توکل بر خدا در مسابقات پیش رو نیز موفق باشند و دست به افتخارآفرینی بزنند.
موحد خطاب به ورزشکاران قهرمان استان پاکباز و پیروز، گفت: شما عزیزان فخر و مایه مباهات استان هستید و امید است با رقم زدن لحظه های تاریخی ما و مردم استان را خوشحال کنید.
نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی، افزود: از خداوند منان آرزوی موفقیت و توفیق برای تمام کاروان ورزشی ایران در این مسابقات را دارم.
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ بر نقش ورزش حرفه ای در احساسات مردم استان را یادآور شد و افزود: باتوجه به اینکه در دنیا ورزش حرفه ای متکی به حمایت بخش خصوصی است انتظار می رود فعالان اقتصادی برای حمایت از جامعه ورزشی حوزه انتخابیه ورود کنند ،چرا که استعدادهای بسیار خوبی در حوزه ورزش وجود دارد.
موحد بر سرمایه گذار خصوصی در بخش ورزش تاکید و افزود: این مهم باید نهادینه شود و بدون شک خروجی آن شادابی و نشاط در جامعه و به ارمغان آوردن افتخارات بسیاری برای استان خواهد بود.
وی در بخش دیگری از سخنانش از زحمات همیشگی و تلاش بی وقفه کادر فنی و همراهی تیم اعزامی به پارالمپیک توکیو قدردانی کرد.
مهدی روشنفکر نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون نیز در این آئین با تسلیت ایام شهادت امام حسین (ع)، بیان کرد: خیلی خوشحالم که در جمع عزیزان ورزشکاران هم استانی حضور دارم.
روشنفکر ،نماینده مردم بویراحمد،دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی، افزود: امیدوارم سامان پاکباز و علی پیروج در مسابقات توکیو خوش رنگ ترین مدال را کسب کنند.
کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار با تسلیت ایام شهادت امام حسین (ع)، عنوان کرد: ورزش استان مفتخر است که در یک رویداد بین المللی حضور دارد.
حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: المپیک و پارالمپیک ویترین ورزش جهان است و هر چهار سال یکبار نخبگان ورزشی جهان در آن حضور پیدا می کنند.
کلانتری افزود: اگر بدشانسی ها نبود پریسا جهانفکریان هم در المپیک شرکت می کرد ،ولی متاسفانه بدلیل آسیب دیدگی از ناحیه دست و کتف شرایط با این قهرمان یار نبود و این قهرمان نتوانست در المپیک حضور داشته باشد .
استاندار ورزش دوست کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: ورزش کهگیلویه و بویراحمد از ظرفیت‌های بسیار مناسبی در تمامی رشته های ورزشی برخوردار است و روحیه شجاعت و غیرت مندی این ظرفیت را چند بار کرده است.
کلانتری، گفت: امیدوارم کاروان پارالمپیک جمهوری اسلامی ایران با دست پر به کشور باز گردد و در کنار آن برای دو ملی پوش کهگیلویه وبویراحمد در این رقابتها آروزی موفقیت و فتح سکوی این رویداد مهم ورزشی دارم.
محمدرضا مظلومی رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان نیز در این دیدار با قدردانی از حضور نمایندگان استان و استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: امیدوارم در استان کهگیلویه و بویراحمد به این عزیزان توجه ویژه شود.
وی در ارزیابی از وضعیت ورزشکاران اعزامی به توکیو گفت: در این دوره ورزشکاران از نظر آمادگی بدنی و روحی شرایط بسیار خوبی دارند و امیدوارم به خوبی در این مسابقات حاضر شوند.
در رقابتهای پارالمپیک 2021توکیو سامان پاکباز در ماده پرتاب وزنه و دیسک و علی پیروج در پرتاب نیزه شرکت می کنند.
برای این دو ملی پوش کهگیلویه وبویراحمدی در این رقابتهای آرزوی موفقیت داریم.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو