خانه اخبار ایران اخبار ورزش بازدید سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از پروژه چمن پاتاوه و اماکن شهرستان دنا

بازدید سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از پروژه چمن پاتاوه و اماکن شهرستان دنا

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
بازدید سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از پروژه چمن پاتاوه و اماکن شهرستان دنا

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه معاونین و مسئولین ستادی ورزش و جوانان استان از روند احداث پروژه چمن شهر پاتاوه و اماکن ورزشی شهر سی سخت بازدید کرد.
بهروز جهانبخش ،سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه یوسف نصرت زاده معاون توسعه منابع ،مسیح دلباز جو رئیس دفتر فنی ،مهندسی و فرید ایموری ناظر طرحهای عمرانی از روند احداث چمن طبیعی پاتاوه و اماکن ورزشی شهر سی سخت بازدید کردند.
پروژه چمن طبیعی شهر پاتاوه در زمینی به مساحت 8250 متر مربع ،با اعتبار یک میلیارد تومان از محل هدایای خاص وزارت نفت در دست احداث می باشد .کار احداث این پروژه از سال 1400 شروع شده است .
جهانبخش ،سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان به اتفاق همراهان از روند نگهداری چمن مصنوعی روستای گنده خوری بازدید کرد.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد همچنین با حضور در شهر سی سخت از مجموعه تختی ،سالنها و استخر ،و روند تعمیر و بازسازی سرای کوهنوردان این شهر بازدید کرد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو