خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام تبریک جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت هفته ی دولت و روز کارمند

پیام تبریک جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت هفته ی دولت و روز کارمند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پیام تبریک جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت هفته ی دولت و روز کارمند

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،جهانبخش ،سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی فرارسیدن هفته دولت وروز کارمند رابه کارکنان دستگاه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد تبریک گفت.

در پیام تبریک بهروز جهانبخش ،سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
هفته دولت یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر است.
هفته دولت یادآور فداکاری‏‌های فرزندان پاک نهاد انقلاب اسلامی و احیاء کننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان گرانقدری، همچون رجایی و باهنر، دو یار مجاهد و دو همسنگر عرصه علم و جهاد و خدمت است که دوشادوش یکدیگر کمر به خدمت انقلاب و ملت بستند و جان عزیز خویش را نثار آرمانشان نمودند و لحظه لحظه عمر خود را در راه اسلام و انقلاب به زیباترین وجه به کار گرفتند.
هفته دولت احیاکننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان بزرگ این مرز و بوم است.کسانی که فارغ از اندیشه پست و مقام، به خدمت برای مردم می اندیشیدند.
همزمانی هفته دولت در این سال با ماه محرم حسینی یادآور آیه ۲۳ سوره مبارک احزاب است که در آن تجلیل از مردانی است که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند و بر سر پیمان خویش جان باختند. شهدای سرزمین ما و نیز شهیدان رجایی و باهنر با تکیه بر اندیشه های حسینی جان را در مسیر اعتلای اسلام ناب محمدی نهادند.
اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد میعادگاه کارمندانی است که عالیترین درجه انسان دوستی را به منصه ظهور رسانده اند و همواره به دنبال ارائه خدمات شایسته به جامعه ورزش و جوانان استان هستند. تلاشگرانی که با تعهد خالصانه و خدمت صادقانه در مسیر تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برمی‌دارند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر و آرزوی توفیق برای کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ،روز کارمند را به تمام مسئولان و کارکنان مخلص و خدوم کشورمان به ویژه کارمندان اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد که همواره در جهت ایجاد شور و نشاط اجتماعی و سلامت جامعه استان تلاش می کنند تبریک عرض کرده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی‌(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.
بهروز جهانبخش
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو