خانه اخبار ایران اخبار ورزش دیدار سرپرست هیات کبدی کهگیلویه وبویراحمد با رئیس فدراسیون کبدی کشور

دیدار سرپرست هیات کبدی کهگیلویه وبویراحمد با رئیس فدراسیون کبدی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
دیدار سرپرست هیات کبدی کهگیلویه وبویراحمد با رئیس فدراسیون کبدی کشور

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان وبه نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،ماندگانی سرپرست هیات کبدی استان با اورسجی رئیس فدراسیون کبدی کشور دیدار و گفتگو کرد.
در این نشست که در محل فدراسیون کبدی کشور برگزار شد ،ماندگانی ،سرپرست هیات کبدی کهگیلویه وبویراحمد به تشریح برنامه ها و عملکرد این هیات اشاره و خواستار حمایت مادی و معنوی فدراسیون از این رشته در استان شد.
مهناز ماندگانی ،سرپرست هیات کبدی استان از ظرفیت و پتانسیل های رشته کبدی در دو بخش بانوان و آقایان سخن و کبدی کهگیلویه وبویراحمد را یکی از قطب های مهم در کشور برشمرد .
ماندگانی ،سرپرست هیات کبدی کهگیلویه وبویراحمد بر برگزاری دوره های مربیگری وداوری و ارتقای سطح دانش مربیان و داوران تاکید و خواستار حضور و دعوت ورزشکاران استان در اردو های تیم های ملی کبدی بانوان و آقایان شد.
سرپرست هیات کبدی استان خواستار حمایت مادی و معنوی فدراسیون از این رشته شد و نبود سالن اختصاصی را یکی از مشکلات این هیات برشمرد و خواستار اختصاص یک باب تشک تاتامی برای رشته کبدی شد.
اورسجی ،رئیس فدراسیون کبدی کشور ضمن تشکر از حضور سرپرست هیات کبدی استان در فدراسیون ،کبدی کهگیلویه وبویراحمد را دارای ظرفیت و پتانسیل برشمرد و از نگاه و حمایت های مادی و معنوی فدراسیون از هیات کبدی استان و اختصاص یک تخته تشک برای هیات کبدی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو