خانه اخبار ایران اخبار ورزش آئین تجلیل از آزادگان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

آئین تجلیل از آزادگان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
آئین تجلیل از آزادگان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در گرامیداشت 26 مرداد ماه سالروز ورد تاریخی آزادگان به میهن اسلامی ،از کارکنان آزاده ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد تقدیر و تجلیل شد .
درگرامیداشت سالروز ورود تاریخی آزادگان به میهن اسلامی و با حضور جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان ،شاکری معاون فرهنگی ،شجاعی فر معاون توسعه ورزش ،نصرت زاده معاون توسعه منابع و پشتیبانی ،ظهراب محمودی رئیس دفتر حوزه مدیرکل ،زهرا دارابی مسئول امور ایثارگران، دامیده مسئول بازرسی اداره کل ،زلیخا التیامی رئیس اداره فرهنگی ،عسکری کارشناس حراست اداره کل و حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل از کارکنان آزاده اداره کل ورزش و جوانان استان با اهدا لوح سپاس و هدایایی تقدیر و تجلیل شد.
زهرا دارابی ، مسئول امور ایثارگران اداره کل ورزش و جوانان استان در این آئین از نگاه و حمایت های جهانبخش سرپرست اداره کل در برگزاری این مراسم تقدیر و بیان داشت :چهار آزاده و 44ایثارگر در اداره کل ورزش و جوانان استان مشغول کار و فعالیت هستند.
بهروز جهانبخش ،سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت:۲۶ مرداد ماه سالروز ورود پیروزمندانه اولین گروه از آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است که امسال این رویداد مهم با محرم مقارن شده است که این تقارن را باید به فال نیک گرفت.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان افزود: آزادگان گنجینه ارزشمندی هستند که در درون آن، فرهنگ انسان ساز دوران اسارت نهفته است ؛آزادگان مانند پلی برای انتقال فرهنگ اسارت از درون اردوگا ه ها به شهرهای میهن اسلامی ایران هستند و آنها باید علاوه بر حفظ این فرهنگ به ترویج آن در جامعه تلاش کنند.
جهانبخش ،سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان افزود:خانواده شهدا ،آزادگان و جانبازان سرمایه های معنوی ایران اسلامی می باشند که با هیچ چیز قابل مقایسه نمی باشند.آزادگان سرافراز میهن اسلامی در دوران اسارت برای دفاع از اسلام و میهن اسلامی سختی ها و شکنجه های زیادی را تحمل کردندتا انقلاب و ارزش‌های اسلامی پایدار و استوار باشد .
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: ایثار، شجاعت، استقامت و پایداری آزادگان سرافراز میهن در دوران اسارت مایه افتخار برای همه ملت ایران و میهن اسلامی است.
وی تصریح کرد: امنیت و آرامش امروز کشورمان مدیون استقامت و ایثار همه این ایثارگران است وهمه آحاد جامعه مدیون و مرهون ایثارگری آزادگان هستند.
جهانبخش ادامه داد:آزادگان مایه افتخار کشور وحضور این آزادگان در مجموعه اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد سرمایه های گرانقدر برای ورزش و جوانان استان است.
در این آیین از غلامرضا میمینت ،سلیمان قلی زاده ،خیبر پیروزه و حافظ شفاهی پور چهار نفر از آزادگان سرافراز دفاع مقدس اداره کل ورزش و جوانا استان با اهدا لوح سپاس و هدایایی تقدیر و تجلیل شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو