خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: افتخاری بزرگ در ورزش کهگیلویه وبویراحمد / پیروج نایب قهرمان پارالمپیک توکیو شد

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: افتخاری بزرگ در ورزش کهگیلویه وبویراحمد / پیروج نایب قهرمان پارالمپیک توکیو شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 افتخاری بزرگ در ورزش کهگیلویه وبویراحمد / پیروج نایب قهرمان پارالمپیک توکیو شد

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از کسب مقام دوم و مدال نقره علی پیروج در ماده پرتاب نیزه پارالمپیک توکیو خبر داد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر گفت :علی پیروج ورزشکار ملی پوش کشورمان و استان در ماده پرتاب نیزه کلاس f13 پارالمپیک توکیو مدال نقره را برای کشورمان و استان کسب کرد .
حاتمی افزود:درنهمین روز رقابتهای پارالمپیک 2020 توکیو و در ماده پرتاب نیزه که عصر امروز پنج شنبه 11 شهریورماه 1400 برگزار شد ،علی پیروج ورزشکار عضو تیم ملی دوومیدانی کشورمان بعد از ورزشکاری از کشورانگلستان با پرتابی به طول 64متر و 30 سانتیمتر به مقام دوم و مدال نقره دست یافت.
مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تبریک این موفقیت به جامعه ورزش استان و خانواده این قهرمان ملی پوش تصریح کرد :پیروج در پرتاب اول با 60 متر و 16 ؛در پرتاب دوم با 60 متر و 46 ،در پرتاب سوم با پرتابی به طول 55متر و 68 ،؛در پرتابی چهارم با پرتابی به طول 59متر و 14 ،در پرتاب پنجم با طول 63متر و 41 و در پرتاب ششم با 64متر و 30 سانتیمتر به مقام دوم و مدال نقره باارزش پرتاب نیزه پارالمپیک 2020 توکیو دست یافت . پرتاب گر اسپانیایی مقام سوم را کسب کرد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو