خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: بازگشت افتخار آمیز علی پیروج قهرمان توکیو به یاسوج

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: بازگشت افتخار آمیز علی پیروج قهرمان توکیو به یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
بازگشت افتخار آمیز علی پیروج قهرمان توکیو به یاسوج

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از بازگشت افتخار علی پیروج دارنده مدال نقره رقابتهای پارالمپیک 2020 توکیو به شهر یاسوج خبر داد.
آرمــان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:ظهر امروز علی پیروج نائب قهرمان توکیو با استقبال استاندار و جمعی از مسئولان وارد کهگیلویه و بویراحمد و شهر یاسوج می شود.
حاتمی ،مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان این استان گفت: پیروج پرتابگر نیزه ایران در پارالمپیک توکیو بعد ازکسب مدال نقره این بازی ها ظهر امروزیکشنبه 14شهریورماه در فرودگاه یاسوج مورد استقبال استاندار و مسئولان استانی قرار می گیرد.
آرمان حاتمی افزود: آیین استقبال از این ورزشکار با اخلاق و متواضع ساعت 12 و 10 دقیقه در فرودگاه یاسوج برگزار می شود.
وی ادامه داد: قرار است در این آیین کلانتری استاندار، معاونان استاندار، فرمانده سپاه پاسداران،و جمعی از مسئولان کهگیلویه و بویراحمد حضور دارند.
حاتمی اضافه کرد: با توجه به اینکه علی پیروج مدال نقره خود را به شهید والامقام کاظم عبدالمجیدی و مردم ایران تقدیم کرده است، پس از آیین استقبال، برای ادای احترام به مقام شامخ شهدا به گلزار شهدا می رود.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: آقای سامان پاکباز دیگر نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در توکیو برای انجام اقدامات درمانی و شرکت در تمرینات در تهران است و به زودی به یاسوج برمی گردد

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو