خانه اخبار ایران اخبار ورزش با حضور استاندار کهگیلویه وبویراحمد ،مراسم استقبال از نایب قهرمان پارالمپیک توکیو برگزار شد

با حضور استاندار کهگیلویه وبویراحمد ،مراسم استقبال از نایب قهرمان پارالمپیک توکیو برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
با حضور استاندار کهگیلویه وبویراحمد ،مراسم استقبال از نایب قهرمان پارالمپیک توکیو برگزار شد

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد ،جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،شجاعی فر معاون توسعه ورزش ،مدیران کل دستگاههای اجرایی استان ،جامعه ورزش استان و ورزشکاران ،مراسم استقبال از علی پیروج دارنده مدال نقره رقابت های پارالمپیک 2020 توکیو در فرودگاه یاسوج برگزار شد .

در مراسمی "علی پیروج" مدال‌آور نقره ای کاروان ورزش ایران در بازی‌های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ ظهر امروز یکشنبه 14شهریورماه ۱۴۰۰با استقبال گرم و پرشور مسئولین و مردم وارد یاسوج شد.
علی پیروج ملی پوش پرتاب با نیزه کشور پس از کسب مدال نقره پارالمپیک توکیو، در فرودگاه شهدای یاسوج مورد استقبال استاندار کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفت.
حسین کلانتری در حاشیه برگزاری این آئین، اظهار داشت: کسب مدال نقره بازی‌ های پارالمپیک توکیو توسط "علی پیروج" دلاور مرد کهگیلویه و بویر احمدی برگ زرین دیگری در دفتر افتخار آفرینی‌ های استان است که تا ابد بر سینه تاریخ استان می درخشد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه ورزشکاران استان در رشته های مختلف دارای استعدادهای فراوانی هستند، عنوان کرد: باید زمینه شکوفایی استعدادهای نهفته ورزشکاران استان مهیا شود.

کلانتری تاکید کرد: برای پرورش قهرمانان بزرگ در سطح استان باید با استفاده از یک برنامه منسجم و هماهنگ استعدادیابی کاملی از جای جای استان انجام شود و در این راستا می طلبد اداره کل ورزش و جوانان استان براساس برنامه راهبردی تدوین شده گام بردارد.

وی با بیان اینکه پیشرفت ورزش قهرمانی نیازمند نیاز سنجی مناسب است، بیان کرد: حمایت بخش خصوصی به ویژه حوزه صنعت از دیگر عوامل تامین منابع مالی و توسعه ورزش قهرمانی است.

علی پیروج نایب قهرمان پارالمپیک توکیودر پرتاب نیزه در بدو ورود به استان کهگیلویه و بویراحمد پس از موفقیت در آوردگاه پارالمپیک در فرودگاه یاسوج اظهار کرد: با تمرینات سخت و شبانه روزی به این مقام دست یافتم

پیروج در ادامه با بیان اینکه همه داشته‌ و موفقیت‌های خود و کشورم را مدیون شهدای گران‌قدر هستیم و اگر شهدا نبودند جایگاه‌ها را تصاحب نمی‌کردیم گفت: به همین منظور مدال خود را به شهید کاظم عبدالمجیدی تقدیم می‌کنم.

نایب قهرمان و دارنده مدال نقره پارالمپیک توکیو با قدردانی از همه مردم و مسئولین استان کهگیلویه و بویراحمد به خصوص عباسی رئیس پرتلاش هیات کم‌بینایان به برنامه آینده خود اشاره و گفت: برای افتخارآفرینی مسیر سختی را در پیش رو دارم، اما قول قهرمانی در المپیک ۲۰۲۴ را به مردم شریف ایران و استان می‌دهم.
بهروز جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان نیز در این استقبال با تبریک کسب مدال نقره و نایب قهرمانی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی در مسابقات پارالمپیک توکیو اظهار کرد: پیروزی بزرگی برای ورزش کشور و استان اتفاق افتاد و موجب شد که نام کهگیلویه و بویراحمد و فرزندان شایسته استان در بزرگترین رویداد ورزشی جهان پر آوازه شود.

جهانبخش گفت: پیروزی شیرینی بود که توفیق شد این رویداد مهم را در کنار خانواده ورزشکار سربلند هم استانی و به اتفاق مدیر بانک امید از نزدیک شاهد باشیم.

علی پیروج ملی پوش پرتاب با نیزه کشورمان توانست در رقابت‌های پارالمپیک توکیو با ثبت رکورد ۶۴ متر و ۳۰ سانتیمتر مدال نقره را کسب کرد.

همچنین در آئینی در محل گلزار شهدای شهر یاسوج ،علی پیروج بهمراه جهانبحش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان ،معاونین ،مسئولین شهرستانی و استانی و جمعی از ورزشکاران و اعضای خانواده و بستگان با قرائت فاتحه و نثار گل و عطر افشانی قبور مطهر شهیدان به مقام شامخ آنان ادای احترام کرده و با آرمان‌های شهدا و امام راحل تجدیدمیثاق کردند

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو