خانه اخبار ایران اخبار ورزش جلسه هم اندیشی برنامه های شش ماهه دوم و گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس هیات همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

جلسه هم اندیشی برنامه های شش ماهه دوم و گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس هیات همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
جلسه هم اندیشی برنامه های شش ماهه دوم و گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس هیات همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با هدف برنامه ریزی هفته ی دفاع مقدس و شش ماهه دوم هیات های شهرستانی ،جلسه هم اندیشی رئیس و اعضای هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.
جلسه هم اندیشی برنامه ها و عملکرد هیات های همگانی شهرستانی و بزرگداشت هفته ی دفاع مقدس در یاسوج برگزار شد .
در این نشست که با حضور ابوالفضل رهامی سرپرست هیات همگانی استان ،پزشکپور دبیر،فرامرزیان نایب رئیس ،پناهی خزانه دار و روسای هیات های همگانی شهرستانهای بویراحمد ،کهگیلویه ،بهمئی ،چرام ،دنا و لنده در محل سالن جلسات ورزش و جوانان استان برگزار شد ،در خصوص برنامه های هفته ی دفاع مقدس و شش ماهه دوم سال جاری بحث و تبادل نظر شد .
رهـــامی،سرپرست هیات همگانی استان در این جلسه ضمن تشکر از حضوراعضای هیات استان ،روسای هیات های شهرستانی ،از تلاش های کمیته های هیات همگانی استان در رشد و ارتقای این هیات تقدیر و گفت :با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا در کشورو تعطیلی سالنها و باشگاهها،هیات همگانی ورزش را به درون خانه های مردم برد.
ابوالفضل رهامی ،سرپرست هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد افزود:ورزش هرگز تعطیل نمی شود،و هیات همگانی با توجه به سیاست های فدراسیون همگانی کشور از طریق فضای مجازی ورزش را به خانه های مردم برد.
رهامی ،سرپرست هیات همگانی استان ادامه داد:در سال 1399 این هیات برنامه های متنوعی فرهنگی ورزشی از جمله :نذر خون ،چالش پیاده روی ،لیگ تندرستی ،شب یلدا ،هفته ی تربیت بدنی و ورزش ،دهه فجر ، آوای ورزش در همسایگی ،هفته دولت را از طریق فضای مجازی برگزار و مورد استقبال علاقمندان قرار گرفت و به برندگان جوایزی از طرف هیا ت همگانی استان و شهرستان اهدا شد.
رهامی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های علوی ،مدیر کل اسبق اداره کل،جهانبخش سرپرست جدید ورزش و جوانان استان و فدراسیون ورزش های همگانی کشور در توسعه و اشاعه فرهنگ ورزش همکانی در استان ،از تلاش یکساله اعضاء و کمیته های ورزش همگانی استان و شهرستانها تقدیر و از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی ،ورزشی در گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس توسط هیات همگانی استان ،شهرستانها و اداره کل ورزش و جوانان استان خبر داد.
این مقام مسئول در هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد ، حضور جامعه ورزش و هیات همگانی استان و شهرستانها در گلزار شهدا و تجدید میثاق با شهدا و امام راحل ،دیدار با خانواده معظم و معزز شهدای مربی
،برگزاری لیگ تندرستی ، برگزاری مسابقات ورزشی بصورت حضوری و مجازی و برگزاری همایش پیاده روی خانواده را از مهمترین برنامه های این هیات در هفته ی بزرگداشت دفاع مقدس عنوان و خواستار برگزاری خوب و منظم این برنامه های و حضور گسترده جامعه ورزش شد .
در این نشست روسای هیات های استانی به تشریح برنامه های شش ماهه دوم سال جاری وعملکرد های هیات های شهرستانی اشاره و خواستار حمایت مادی و معنوی اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات همگانی در برگزاری برنامه های هفته ی دفاع مقدس شدند.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو