خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات ناشنوایان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: دعوت بانوی استان به اردوی تیم ملی کاراته کشور

رئیس هیات ناشنوایان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: دعوت بانوی استان به اردوی تیم ملی کاراته کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
دعوت بانوی استان به اردوی تیم ملی کاراته کشور

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،پاریاد رئیس هیات ناشنوایان کهگیلویه وبویراحمد از دعوت بانوی کاراته کای استان به اردوی تیم ملی ناشنوایان کشور خبر داد.
سردار پاریاد ،رئیس هیات ورزش های ناشنوایان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :سومین مرحله اردوی ارزیابی و انتخابی تیم ملی کاراته بانوان جهت اعزام به رقابتهای جهانی کاراته به میزبانی تهران برگزار می شود.
پاریاد ،رئیس هیات ورزش های ناشنوایان استان افزود:این اردو از 22شهریوماه ماه تا 2مهرماه 1400 برگزار می شود.
رئیس هیات ناشنوایان کهگیلویه وبویراحمد از دعوت حکیمه زکی زاده بابکان بانوی کاراته کای استان به این اردو خبر و اظهار کرد:این اردو درتهران میدان امام حسین ،خیابان دماوند ،روبه روی بیمارستان بوعلی ،فدراسیون ورزش های ناشنوایان کشور برگزار و تیم ملی کاراته بانوان ناشنوای کشور خود را برای رقابتهای جهانی 2021 که به میزبانی تهران برگزار می شود آماده می کند.

پاریاد ضمن آرزوی موفقیت برای این بانوی ورزشکار و ملی پوش استان تصریح کرد:در این اردو 12 بانوی کاراته کشور از استان های تهران ،خراسان رضوی ،خوزستان ،زنجان ،فارس ،گلستان ،کرمانشاه و کهگیلویه وبویراحمد شرکت دارند.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو